Prada - kolekcja męska wiosna-lato 2015

Gdyby narzeczony nie namawiał Mucci do stworzenia m.in. męskiej kolekcji, pewnie do dziś firma zajmowałaby się jedynie wyrobem skórzanych toreb. Na szczęście mamy XXI wiek, a przedsiębiorstwo rozwija się inwestując w sztukę i nowe technologie. Przez te wszystkie lata funkcjonowania marki Pani Prada ciągle nie zmienia swojego stylu grzecznej uczennicy. Ten styl przełożyła teraz na męską kolekcję.


Na sezon wiosna-lato 2015 mamy bogatą ofertę dżinsowych koszul oraz tych posiadających kratę Vichy. Mamy też swetry, których nie powstydziliby się studenci najlepszych włoskich uczelni oraz wykonane ze skóry płaszcze. Jednak to, co przyciąga największą uwagę to marynarka uszyta z lekkiego denimu. Posiada ona ciekawie rozrysowane białą nicią elementy pomocne w szkicowaniu i planowaniu projektów. Kontrastujący wzór widoczny jest również na samych spodniach, płaszczach wykonanych z tego samego materiału czy też kamizelkach.

Kolorystyka ubrań jest zbyt spokojna – dominują jedynie brązy i odcienie niebieskiego, zaś zestawem na długo zapadającym w pamięć jest dżinsowy total look z błękitną koszulą i czarnymi sandałami. Brakuje tutaj jakichkolwiek dodatków, chociażby w postaci męskiej biżuterii czy torby w mocnym kolorze, która ubarwiłaby smutną całość.
Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności