Prada: La Femme Prada L'Eau i L'Homme Prada L'Eau - zapachy jak letni, wietrzny dzień

Kiedy wyobrażamy sobie idealną wakacyjną eskapadę, prawdopodobnie jako pierwsze przychodzą nam do głowy dźwięki i doznania. To połączenie ciepła i odświeżającego chłodu: krople mgły osiadające na białym piasku, chrzęst stóp na suchej trawie w drodze do mieniącej się wśród zieleni rzeki, promienie słońca przeświecającego przez liście. Pierwszy powiew chłodu wewnątrz domu w zbyt upalny dzień lub niespodziewana zmiana temperatury w cieniu bujnego, rozłożystego drzewa.


Oto doznania i temperatury świeżości oraz inspiracje dla najnowszych zapachów marki Prada: La Femme Prada L’Eau i L’Homme Prada L’Eau.


Podczas gdy pierwsze perfumy z linii La Femme Prada i L'Homme Prada reprezentują pełne spektrum odczuć - jak weekend w plenerze, wszystko w jednym flakonie, a Intense ukazuje spotęgowane emocjonalne przeżycia romantycznej nocy, L'Eau jawi się niczym jasny i wietrzny dzień, w którym wszystko staje się doskonale zrozumiałe.


W nowych kompozycjach linii La Femme Prada i L’Homme Prada, różnice zapachów wyostrzone zostały dzięki dodatkowym delikatnym składnikom:

- w L’Homme Prada L’Eau ambra i irys jednoczą się z czerwonym imbirem, kardamonem i neroli. Zielona mandarynka podkreślona sandałowcem wywołuje nowe napięcie.
- La Femme Prada L’Eau to zwiewna kompozycja zielonego kwiatu plumerii i olejku zielonej mandarynki. To uproszczona wersja poprzedzającego zapachu, który zawiera bardziej aromatyczne i owocowe nuty  wzmocnione wonią kwiatów.

Miuccia Prada twierdzi: "Stworzyliśmy wyobrażenie Kobiety Prada i Mężczyzny Prada, choć w rzeczywistości oni nie istnieją: jest ich bowiem mnóstwo".

Według kreatorki zapachów Danieli Andrier, która tworzy kompozycje pod kreatywnym kierownictwem Miuccii Prada: "Kiedy punktem wyjścia jest ostateczny artykuł, La Femme Prada i L'Homme Prada, zapewnia to - idealny pryzmat, poprzez który można kwestionować i roztrząsać rolę płci w olfaktorycznym doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy składniki łączą się, zamieniają, nawarstwiają, czy po prostu rzucają wyzwanie tak zwanym męskim lub żeńskim składnikom, celem, jak zawsze jest zakłócenie status quo i szablonowego myślenia w celu kształtowania nowych i zaskakujących rzeczywistości."


Kampania reklamowa

W kampanii reklamowej La Femme Prada L’Eau i L’Homme Prada L’Eau wystąpili: Mia Wasikowska, Ansel Elgort, Mia Goth i Dane DeHaan, którzy powtórzyli swoje role jako jedni z wielu kobiet i mężczyzn Prada.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności