Prada "Real Fantasies" - jesień-zima 2012/13

To już kolejny raz, gdy dom mody Prada wybrał interesującą wizualnie metodę do zaprezentowania swojej nowej kolekcji, tym razem na sezon jesień-zima 2012/13 zarówno dla odzieży damskiej, jak i męskiej. Video-lookbook z pogranicza jawy i snu utwierdza nas,że "najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest, patrzeć w przeszłość".


W kampanii zatytułowanej "Real Fantasies" mamy do czynienia z fantastycznymi zdjęciami autorstwa Phila Meecha, w których połączono dwa odlegle światy: utrzymaną w stylu retro kolekcję Mucci Prady oraz dla zachowania kontrastu futurystyczne tło zdjęć kojarzące się z wyprawą międzygalaktyczną.
Miuccia Prada uwielbia sztukę tak samo jak modę, nie dziwi więc, że najnowszą kolekcję Prada jesień-zima 2012/13 promuje dość nietypowy, futurystyczny film, który powstał z połączenie sił takich nazwisk jak Ippolito Pestellini Laparelli, Fausto Fantinuoli Jeroen Koolhaas i Lok Jansen. W lookbooku stroje prezentują m.in Kasia Struss, Lindsey Wixson, Hanne Gaby Odiele, Ginta Lapina, Anne Vyalitsyna, Guinevere van Seenus, Elza Luijendijk, Katryn Kruger, Clément Chabernaud, Dimitry Brylev, Pascal De Wolff, Zen Sevastyanova i Baptiste Radufe.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności