Prada Real Video Fantasies - wiosna-lato 2013

Włoski dom mody Prada oraz innowacyjne studio AMO z Rotterdamu działające na polu architektury, mody, socjologii, grafiki i technologii ponownie połączyły swoje siły przy realizacji projektu Prada Real Video Fantasies, tym razem przy okazji promocji damskiej i męskiej kolekcji wiosna-lato 2013.


Według magazynu Forbes kampania domu mody Prada promująca kolekcję na sezon wiosna-lato 2013 jest jedną z najlepszych kampanii modowych tego sezonu. Oryginalne pomysły wytwórni i eksperymenty Prady stworzyły wielopłaszczyznowy kolaż ręcznie rysowanych i malowanych kształtów połączonych z najnowszą kolekcją. Spot reklamowy jest zgrabnym połączeniem filmu, animacji, fotografii i muzyki, które pozostaje wierne intrygującej wizji Prady.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności