pureDKNY a Drop of Rose - nowy zapach dla kobiet

Tak jak jego poprzednicy – pureDKNY Vanilla i pureDKNY Verbena – zapach pureDKNY Rose powstał w mało standardowy sposób, ponieważ w przypadku wszystkich trzech zapachów kluczem jest ich główny składnik. Żyzna ziemia, deszcz i słońce w dolinie Isparta w Turcji to najlepszy zestaw do stworzenia róży doskonałej. To właśnie w tym miejscu, rodzi się historia zapachu pureDKNY a drop of Rose i zaczyna się kolejny rozdział...


W dolinie Isparta w Turcji na kwiatowych polach Anatolii delikatne różowe kwiaty róży odmiany damasceńskiej są zbierane na początku każdego lata. Następnie kwiaty poddawane są procesom tak tradycyjnym, że od pokoleń obyły się praktycznie bez wpływu nowoczesnych technologii.

• Zbiory odbywają się każdego roku w czerwcu, a każdy kwiat jest zbierany ręcznie, jeden po drugim, podczas chłodnych godzin przed świtem.
• Pod koniec sezonu, 2500 ton płatków jest pakowanych, ważonych i transportowanych do destylarni gdzie są następnie łagodnie walcowane.
• Produkt końcowy to olejek z róży, surowy składnik, który później staje się częścią zapachu.

Dzięki temu otrzymujemy zapach róży w najprostszym wcieleniu. Zapach jest bezpośredni, ale miękki, czytelny i bardzo prawdziwie przedstawiający woń różanego ogrodu bez ciężkości staromodnej różanej woni.


Opakowanie

Opakowanie odzwierciedla czyste i proste intencje zapachu. Zapach zamknięto w przezroczystym flakonie inspirowanym kroplą deszczu. Flakon wykonano ze szkła, które ulega całkowitemu recyklingowi, podobnie jak wytworzona z wysokiej jakości aluminium nakrętka. Opakowanie zewnętrzne wyprodukowano z papieru pochodzącego z certyfikowanych lasów i nadrukowano specjalnymi tuszami o niskiej zawartości lotnych związków organicznych, wyprodukowanymi w zakładach zasilanych energią wiatrową. Kartonik owinięty jest w folię NatureFlex™, wytwarzaną z odnawialnej masy drzewnej pozyskiwanej ze specjalnie zarządzanych plantacji.


Współpraca z organizacją CARE

pureDKNY kontynuuje współpracę z CARE – główną światową organizacją pomagającą kobietom wyjść z ubóstwa. Aby uchonorować powstanie już trzeciego zapachu pureDKNY marka DKNY przeznaczy dodatkową sumę na rzecz organizacji.

Współpraca pomiędzy pureDKNY oraz organizacją CARE rozpoczęła się w 2010 roku wraz z wprowadzeniem na rynek pureDKNY Vanilla. Współpraca ta pomogła w edukacji uprawiających wanilię Ugandyjczyków poprzez mikrofinansowy program oszczędności organizacji CARE – Village Savings & Loan Associations (VSLA) [Wiejskie Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe]. Doświadczenie CARE pokazuje, że kiedy ludzie zamieszkujący najbiedniejsze na świecie społeczności mają dostęp do podstawowych usług finansowych, takich jak kasy oszczędnościowe, kredyty, ubezpieczenia oraz inne produkty, mogą sami wyjść z biedy.

Zakupując różę od lokalnych rolników z Turcji, z których większość stanowią kobiety, marka pureDKNY podjęła działanie mające na celu zabezpieczenie długoterminowej produkcji wanilii w Isparcie.

To więcej niż zapach, pureDKNY to stan umysłu, styl bycia i życia w bardziej odpowiedzialny sposób. Zmysłowy i delikatny pureDKNY jest symbolem prostego luksusu.

Ceny:
pureDKNY a Drop of Rose 30 ml / 179 PLN
pureDKNY a Drop of Rose 50 ml / 259 PLN
pureDKNY a Drop of Rose 100 ml / 350 PLN


O organizacji CARE

CARE zwalcza biedę u jej podstaw, w najbardziej dotkniętych ubóstwem rejonach świata. CARE kładzie szczególny nacisk na pracę z kobietami dotkniętymi biedą, gdyż wierzy, że jeśli da się kobietom dostęp do odpowiednich zasobów i wiedzy, są one w stanie pomagać zwalczać biedę nie tylko własnym rodzinom, ale i całym społecznościom lokalnym. W ponad 65 krajach kobiety są zaangażowane w różne projekty prowadzone przez organizację CARE, mające na celu poprawę szkolnictwa, opieki zdrowotnej i możliwości ekonomicznych. Każdego roku CARE pomaga dziesiątkom milionów ludzi na całym świecie zmienić ich życie na lepsze.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności