Ralph Lauren - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Ralph Lauren to marka, po którą chętnie sięgają nie tylko Amerykanie, ale przede wszystkim sympatycy koszulki Polo ze słynnym logo gracza polo na koniu czy swetrów w estetyce preppy. Styl preppy to amerykański luz łączony z elegancją, odrobiną sportu, ponadczasową klasyką, wysoką jakością i prestiżem. Te cechy trafnie definiują klasyczny styl preppy oraz markę Ralph Lauren. Niektórych może zdziwić fakt iż charakterystyczne modele amerykańskiej marki nie miały swoich odpowiedników dla kobiet, aż do czasu najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji. Po raz pierwszy linia Ralph Lauren Polo dla pań zadebiutowała podczas New York Fashion Week na sezon jesień-zima 2014/15.


"Kocham kontrast między eklektycznym duchem linii Polo, a luksusem i nowoczesną estetyką glamour linii Collection." - tymi słowami projektant podzielił kolekcję na dwa segmenty, pierwsza z nich to część bardziej młodzieżowa i w stylu boho. Inspirację czerpał z różnych zakątków Ameryki, m.in. spuścizną Azteków oraz indiańskiego plemienia Nawahów. Projekty nawiązywały do francuskiej estetyki. Damska linia Polo debiutując na wybiegu w pełnowymiarowej formie zastąpiła tym samym linię Blue Label marki.

Następnie pokazano propozycje z metką Collection. Luźne casualowe stylizacje to przede wszystkim grube wełniane swetry, golfy i zarówno wąskie jak i luźne spodnie przypominające fasonem kozackie idealnie współgrają z kaszmirowymi płaszczami, kurtkami i pelerynami. Jak przystało na kolekcję Ralpha Laurena nie zabrakło również zmysłowej elegancji. Bogate tafty, satyny i organzy z dodatkami futer przywołały superszykowny styl. Ralph Lauren nie bez powodu jest nazywany mistrzem elegancji. Luksusowe futra, odsłonięte ramiona i mnóstwo niezwykłych zdobień, to przepis na wymarzoną kreację na wielkie wyjście.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności