Ralph Lauren - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Ralph Lauren to synonim mody amerykańskiej. W swoich projektach łączy elementy wygodnego casualu i seksownego stylu glamour, tworząc kreację wyrafinowane i zmysłowe. W jego wiosenno-letniej kolekcji możemy się doszukać wielu elementów, które przywodzą nam na myśl hiszpańską tradycją flamenco.


O swoich projektach, sam Lauren mówił tak: "Zawsze inspiruję się odległymi, egzotycznymi miejscami. Mógłbym tam nigdy nie być, ale moje wyobrażenia są bardzo realne.” W jego projektach, na pierwszy plan wybijają się soczyste zestawienia kolorów – mocna czerwień, intensywny turkus, ciemny fiolet i głęboka czerń tworzą razem przyjemne dla oka komplety.

Z elementów dekoracyjnych mamy tu głównie falbany, koronki i frędzle. Uzupełnieniem stylizacji, w których główne role zagrały dopasowane sukienki, spodnie z wysokim stanem, poncza oraz kolorowe garnitury, zostały berety i kapelusze ze ściętym czubkiem.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności