Ralph Lauren - kolekcja damska wiosna-lato 2015

Ralph Lauren to synonim mody amerykańskiej. W swoich projektach łączy elementy wygodnego casualu i seksownego stylu glamour, tworząc kreację wyrafinowane i zmysłowe. Kolekcja wiosna-lato 2015 jest zderzeniem dwóch kontrastujących ze sobą kultur - amerykańskiej i hinduskiej, dzięki czemu projektant postanowił połączyć w swej kolekcji styl safari oraz wariacje na temat hinduskiego sari.


Styl safari reprezentują kurtki w kolorze khaki, spodnie bojówki z kieszeniami, kapelusze z dużym rondem, kurtki parki oraz bermudy, które najczęściej wykonane zostały z typowego dla tego stylu zamszu o prostych, geometrycznych cieciach i mocnej kolorystyce. Kobiet Ralpha to typowa elegantka, która nawet podczas wyprawy musi prezentować się niezwykle dostojnie. Dlatego specjalnie dla nich amerykańska marka przygotowała szykowne kostiumy, marynarki, kombinezony, spódnice oraz topy z metalicznego materiału, który projektom nadaje zmysłowości i elegancji. W tej części kolekcji dominują beże, brązy, pomarańcz, zieleń khaki, biel i czerń.

Po powrocie z safari czas na wyprawę do tajemniczych Indii. O swoich projektach, sam Lauren mówił tak: "Zawsze inspiruję się odległymi, egzotycznymi miejscami. Mógłbym tam nigdy nie być, ale moje wyobrażenia są bardzo realne". I tu Lauren przygotował prawdziwą ucztę dla oka. Suknie wieczorowe przypominają nie tyle stylem co kolorystyką hinduskie sari - energetyzujący róż, soczysty pomarańcz, słoneczną żółć, a dla miłośniczek stonowanych kolorów delikatna oliwka. Projekty te zostały również wzbogacone o wspaniała biżuterię, która jest również częścią kultury Indii.

Ralph Lauren nie bez powodu jest nazywany mistrzem elegancji. Luksusowe tkaniny, odsłonięte ramiona i mnóstwo niezwykłych zdobień, to przepis na wymarzoną kreację na wielkie wyjście.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności