Robert Pattinson w nowej kampanii zapachu Dior Homme

Robert Pattinson został nowym ambasadorem zapachu Dior Homme. Zastąpił on tym samym Jude Law i dołączył do grona gwiazd związanych z paryskim domem mody, jak: Charlize Theron, Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Marion Cotillard i Daphne Groenveld.


Za zdjęcia kampanii z udziałem gwiazdy "Zmierzchu" odpowiedzialni są amerykański fotograf Nan Goldin oraz francuski reżyser Romain Gavras. W filmie wykorzystano utwór Led Zepellin "Whole lotta love". W spocie reklamowym Pattinsona oglądamy w pełnych namiętności i erotyzmu, klimatycznych ujęciach, w których towarzyszy mu modelka Camille Rowe.

Kampania obejmie Europę z wyjątkiem Wielkiej Brytanii oraz Azję z wyjątkiem Chin i Japonii.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności