Roberto Cavalli Eau de Parfum - nowy zapach dla kobiet

Gdyby wykonać ranking projektantów ubrań, którzy najchętniej akcentują kobiecość i seksualność, z pewnością wygrałby Roberto Cavalli. Nie inaczej jest w przypadku perfum – zniewalający zapach ostatniej edycji trafi w gusta pewnych siebie kobiet.


Każda kobieta uwielbia czuć się seksowną – a ja chcę pomóc kobiecie stać się właśnie taką. Czasem kobiety obawiają się być seksownymi, ale muszą one wiedzieć, że niekiedy sukienka może odmienić ich życie.” – mówi o swoim motto przyświecającym pracy, projektant Roberto Cavalli.

Najnowsze perfumy Roberto Cavalli zostały nazwane imieniem i nazwiskiem projektanta - Roberto Cavalli Eau de Parfum. Wśród aromatów, które zostały użyte przeważają apetyczne nuty owocowe. Perfumy pachną m.in. owocami drzewa pieprzowego z Peru, zieloną mandarynką oraz mirabelką. Mocną mieszankę łagodzą: subtelny kwiat pomarańczy i migdały. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Kompozycja została zamknięta w złotej buteleczce zwieńczonej emblematami włoskiego domu mody, któremu towarzyszy legendarny już zwierzęcy nadruk.

Wibrujący, zmysłowy, uzależniający” – tak o zapachu mówi sam projektant. Niewątpliwie, te perfumy nikogo nie pozostawią obojętnym.

Ambasadorką nowego zapachu została włoska modelka Elisa Sednaoui, która pojawia się na przyjęciu w Rzymie, w kuszącej sukni w lamparcie cętki, spowita modnym zapachem Roberto Cavalli for her, a jej hipnotyczny czar zrobił wrażenie na wszystkich.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności