Roberto Cavalli - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Włoski projektant Roberto Cavalli zaprezentował na Milan Fashion Week swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2012/2013, która cechuje się niebywałą różnorodnością. Na ubraniach i dodatkach znów pojawiły się motywy i printy inspirowane skórą oraz ubarwieniem dzikich zwierząt. Ten trend obecny był już w dwóch poprzednich sezonach i tak mocno się zakorzenił, że pozostanie z nami jeszcze w tym sezonie.


Roberto Cavalli w swoich najnowszych projektach postawił również na wyraziste lamówki, biżuteryjne wzory, błyszczące tkaniny i wyróżniające się ozdoby, nie zapomniał również o cekinach, które święcą triumfy od kilku sezonów. Skóry tygrysów, panter, zebr, krokodyli i pytonów w przeróżnej kolorystyce - to one najczęściej pojawiają się na listach tegorocznych tendencji, nie tylko na torebkach, butach, paskach, biżuterii, ale także na ubraniach, w sukniach wieczorowych ozdobionych gąszczem falban, minispódniczkach, spodniach, garniturach, żakietach - wszędzie gdzie się da. W kolekcji dominującymi kolorami są brązy, beże, szarości oraz kolor czarny. Występują one zarówno na tkaninach gładkich, jak i imitujących zwierzęce futro o zróżnicowanej długości włosa. Futrzane elementy pojawiają się jako części ubioru lub na dodatkach. Jednym słowem bogactwo wzorów, dodatków i materii w sposób harmonijny połączone ze sobą w spójną całość.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności