Romeo Beckham w kampanii Burberry na Boże Narodzenie 2014

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wiele marek kosmetycznych i modowych przedstawia man swoje propozycje. Do takich należy również dom mody Burberry, który zaprezentował nam magiczny świat upominków w kampanii "From London with love". Cristopher Bailey, dyrektor kreatywny Burberry, a zarazem dyrektor generalny brytyjskiej marki do udziału w kampanii zaprosił 12-letniego syna Davida i Victorii Beckham, Romeo. Udział w tej reklamie nie jest debiutem syna byłego piłkarza w takiej roli. W 2013 roku chłopiec również wziął udział w wiosenno-letniej kampanii ekskluzywnego domu mody Burberry. Chłopiec odziedziczył zamiłowanie do mody po rodzicach, uchodzących za jedną z najlepiej ubranych par Anglii. W 2011 roku został umieszczony na liście 50 najlepiej ubranych mężczyzn Wielkiej Brytanii według magazynu GQ, a miał wówczas jedynie 8 lat.


"To radość móc pracować z Romeo - ma urok, styl i wielką energię. Cieszę się, że to on gra główną rolę w naszej świątecznej kampanii." - powiedział Christopher Bailey.

Kampania "From London with love" to gratka dla fanów musicali i marki Burberry. Romeo wraz z grupą pięćdziesięciu roztańczonych modelek i modeli wprowadza nas w iście bajeczny nastój. Główną rolę obok młodego Beckhama odgrywa romantyczna para Hannah Dodds i Anders Hayward. Modele zostali wystylizowani w kultowe  projekty marki m.in. klasyczne trencze Heritage, kaszmirowe szaliki, parasole oraz niezbędne w okresie świątecznym stroje wieczorowe zarówno z linii damskiej, jak i męskiej. Dopełnieniem stylizacji jest stworzony specjalnie na tę okazję makijaż Burberry Beauty autorstwa Wendy Rowe, konsultantki artystycznej Burberry.

Przy akompaniamencie utworu "The Way That i Live" w wykonaniu brytyjskiego artysty Eda Harcourta dom mody zaprasza nas do świata prezentów z logo Burbbery. Spot reklamowy to prawdziwa ucztę dla oczu, grafika w świątecznej odsłonie dodaje otuchy poszukiwaczom prezentów.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności