Saint Laurent Paris - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Hedi Slimane nie pozwala o sobie zapomnieć. Najpierw zmienił nazwę domu mody na Saint Laurent, a teraz uraczył wszystkich kolekcją, w której trudno doszukiwać się splendoru i elegancji francuskiego domu mody, z czasów kiedy to jeszcze nazywał się Yves Saint Laurent. Jesienno-zimowa kolekcja to hold złożony jednej z najsłynniejszych postaci amerykańskiej sceny muzycznej, reprezentantce alternatywnego rocka Courtney Love oraz stylowi grunge. Stąd wśród propozycji marki pojawiły się krótkie zwiewne sukienki, skórzane ramoneski, spodnie i seksowne mini, które w połączeniu z kraciastymi koszulami, grubymi, dzierganymi swetrami i luźnymi kożuchami tworzą niezobowiązujące i bardzo młodzieżowe stylizacje.


Jak przystało na mocny rockowy klimat w kolorystyce nie zabrakło czerni i szarości przełamywanej stonowanymi kolorowymi jak błękit, pudrowy róż i kwiatowymi nadrukami. Wełniane okrycia, skóra ciężki buty i metalowe klamry mieszają się z lekkimi jedwabnymi materiałami, tworząc kontrastowe stylizacje, nieco mroczne, ale jednocześnie bardzo romantyczne i dziewczęce.

Pomysł na kolekcję dla nieco młodszych klientek może być świetnym chwytem marketingowym i kolejną rewolucją w paryskim domu mody. Tylko czy sięganie do tak radykalnych zamian i odcinanie się od wielkiej tradycji będzie najlepszym sposobem na stworzenie nowej lepszej marki Saint Laurent Paris?
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności