Salvatore Ferragamo Emozione - nowa woda perfumowana

Salvatore Ferragamo nieustannie poszukuje i znajduje inspiracje u najsłynniejszych kobiet swojej epoki. Kobiet, które nie tylko błyszczały przez swoje osiągnięcia, ale także przez uczuciową harmonię, pewność siebie i elegancję. Zainspirowana filozofią i wizją swojego założyciela, marka Salvatore Ferragamo tworzy ikoniczną wodę perfumowaną dla kobiety, która pragnie prawdziwości i czystych chwil zaspokojenia. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny zapach uchwyca przyjemność emocji i poczucie pełni - Emozione. Twarzą reklamową zapachu została Małgorzata Bela.


Zapach

Zapach o wielu obliczach łączy kobiece bukiety kwiatów z wyrafinowanymi i szlachetnymi nutami drzewnymi wzbogaconymi o zmysłowe akcenty szyprowe.

Świetlisty blask i świeżość soczystej bergamotki wycisza pudrowy irys i biała brzoskwinia, dając aksamitny efekt.

Nuta serca wyraża pełnię kobiecości, poprzez bukiet delikatnych piwonii, zmysłowych róż i uzależniającego heliotropu.

Harmonijna pieszczota tajemniczej Paczuli i intensywnych nut zamszowych, pogłębia bogactwo zapachu, dodatkowo podkreślonego przez białe piżmo, które pozostawia elegancki ślad.

Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewno-szyprowa


Opakowanie

Rzemiosło Ferragamo znajduje swój wyraz także we flakonie, który odzwierciedla wyrafinowanie i przywiązanie do detalu – znaki szczególne włoskiej marki. Złociste wykończenie z wierzchu i po bokach flakonu, pokrytych także kremowym skórzanym materiałem, podkreśla wartość flakonu. Ostatecznym akcentem "lekkodusznej" klasyki jest łańcuszek z ikonicznym podwójnym symbolem Gancino.

Elegancję zapachu wyraża także jego świetlisty brzoskwiniowy odcień oraz logo Emozione, złożone z czarnych drukowanych liter.

Bogactwo i elegancja Emozione doskonale odzwierciedla kombinacja charakterystycznych odcieni zewnętrznego opakowania: brzoskwinia i ciepła biel, przywołująca barwę zapachu i skórzanego materiału, które kontrastują z czarnym logo Emozione.


Kampania wizerunkowa

Reklama opowiada historię pełną emocji, poprzez kobiecy i harmonijny portret międzynarodowej top modelki Małgorzaty Beli.
Charakterystyczny moment, chwila intymnej zadumy, pełna osobistych gestów, które wyrażają esencję uczuć i składają się na poczucie samoutwierdzenia.
Krótki film łączy dwie szczególne tonacje uczuć: intymność i ekspresję, odzwierciedlając piękno, które się w nich kryje.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 259 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 399 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 539 PLN

Woda perfumowana Salvatore Ferragamo Emozione dostępna jest wyłącznie w perfumeriach Sephora.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności