Salvatore Ferragamo Emozione - nowa woda perfumowana

Salvatore Ferragamo nieustannie poszukuje i znajduje inspiracje u najsłynniejszych kobiet swojej epoki. Kobiet, które nie tylko błyszczały przez swoje osiągnięcia, ale także przez uczuciową harmonię, pewność siebie i elegancję. Zainspirowana filozofią i wizją swojego założyciela, marka Salvatore Ferragamo tworzy ikoniczną wodę perfumowaną dla kobiety, która pragnie prawdziwości i czystych chwil zaspokojenia. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny zapach uchwyca przyjemność emocji i poczucie pełni - Emozione. Twarzą reklamową zapachu została Małgorzata Bela.


Zapach

Zapach o wielu obliczach łączy kobiece bukiety kwiatów z wyrafinowanymi i szlachetnymi nutami drzewnymi wzbogaconymi o zmysłowe akcenty szyprowe.

Świetlisty blask i świeżość soczystej bergamotki wycisza pudrowy irys i biała brzoskwinia, dając aksamitny efekt.

Nuta serca wyraża pełnię kobiecości, poprzez bukiet delikatnych piwonii, zmysłowych róż i uzależniającego heliotropu.

Harmonijna pieszczota tajemniczej Paczuli i intensywnych nut zamszowych, pogłębia bogactwo zapachu, dodatkowo podkreślonego przez białe piżmo, które pozostawia elegancki ślad.

Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewno-szyprowa


Opakowanie

Rzemiosło Ferragamo znajduje swój wyraz także we flakonie, który odzwierciedla wyrafinowanie i przywiązanie do detalu – znaki szczególne włoskiej marki. Złociste wykończenie z wierzchu i po bokach flakonu, pokrytych także kremowym skórzanym materiałem, podkreśla wartość flakonu. Ostatecznym akcentem "lekkodusznej" klasyki jest łańcuszek z ikonicznym podwójnym symbolem Gancino.

Elegancję zapachu wyraża także jego świetlisty brzoskwiniowy odcień oraz logo Emozione, złożone z czarnych drukowanych liter.

Bogactwo i elegancja Emozione doskonale odzwierciedla kombinacja charakterystycznych odcieni zewnętrznego opakowania: brzoskwinia i ciepła biel, przywołująca barwę zapachu i skórzanego materiału, które kontrastują z czarnym logo Emozione.


Kampania wizerunkowa

Reklama opowiada historię pełną emocji, poprzez kobiecy i harmonijny portret międzynarodowej top modelki Małgorzaty Beli.
Charakterystyczny moment, chwila intymnej zadumy, pełna osobistych gestów, które wyrażają esencję uczuć i składają się na poczucie samoutwierdzenia.
Krótki film łączy dwie szczególne tonacje uczuć: intymność i ekspresję, odzwierciedlając piękno, które się w nich kryje.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 259 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 399 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 539 PLN

Woda perfumowana Salvatore Ferragamo Emozione dostępna jest wyłącznie w perfumeriach Sephora.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto