Salvatore Ferragamo - kolekcja damska jesień-zima 2015/16

Na sezon 2015/16 Massimiliano Giornetti – dyrektor kreatywny włoskiego domu mody Salvatore Ferragamo – proponuje kolekcję zmysłową i jednocześnie przepełnioną architektonicznymi inspiracjami. Precyzyjne cięcia, nowoczesne sylwetki oraz przemyślane, geometryczne konstrukcje nawiązują nieco do kolekcji wiosenno-letniej, jednak nie sposób nie dopatrzyć się również inspiracji geometrią nie tylko we wspomnianych konstrukcja, ale również w motywach pojawiających się tkaninach.


Pasy, linie, prostokąty, różnego rodzaju figury połączane niczym skrawki materiałów tworzą niepowtarzalne projekty m.in.: sukienki i spódnice podkreślające talię, dopasowane bluzki i topy, a nawet futrzane płaszcze. Kolorowych wstawek i lamówek nie zabrakło również w eleganckich, idealnie skrojonych kostiumach, pelerynach, ponczach, płaszczach oraz skórzanych sukienkach i spódnicach układających się niczym plisy.Ciekawym elementem kolekcji jest tabard - krótki kaftan lub płaszcz, bez rękawów uszyty z pionowych pasów norek.

Wyrafinowane propozycje od Salvatore Ferragamo zamykają się w gamie czerni, brązów, miodu, czerwieni, zieleni i żółci. W podobnej jesiennej tonacji utrzymane zostały również akcesoria – buty o fantazyjnych obcasach, szerokie paski, a także usztywnione torby wykonane ze skóry lub futra.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności