Scarlett Johansson twarzą nowej mascary Dolce & Gabbana Passioneyes

Raz jeszcze Scarlett Johansson swoim pięknem i zmysłowością wciela się w kobietę Dolce & Gabbana. Tym razem aktorka została twarzą nowej mascary Dolce & Gabbana Passioneyes. W koronkowej sukience gwiazda pozowała przed obiektywem Toma Munro na tle pięknej Taorminy w otoczeniu śródziemnomorskich owoców i kwiatów. Nowa mascara Dolce & Gabbana Passioneyes ma zapewnić subtelne podkręcenie i efektowną objętość nie obciążającą rzęs.


Innowacyjna formuła sprawia, iż kosmetyk pozwala na niezwykłą precyzję i kontrolę, podczas jej używania, a intensywny kolor powoduje, że nasze spojrzenie staje jeszcze piękniejsze. Specjalna formuła tuszu i kształt szczoteczki sprawiają, że rzęsy są maksymalnie wydłużone i pięknie podkręcone. Passioneyes dostępna będzie w trzech odcieniach: wulkanicznej czerni - Nero, ziemistego brązu - Terra oraz premierowym niebieskim odcieniu Blu Indaco zainspirowanym wspaniałym kolorem Morza Śródziemnego.
Mascara została opracowana we współpracy z najsłynniejszą wizażystką świata i doradcą kreatywnym marki, Pat McGrath.

"Scarlett była dla nas naturalnym wyborem. Nie tylko ze względu na jej piękno, o którym wszyscy wiedzą, lecz także ze względu na jej umiejętność interpretacji wielu obliczy naszej kobiety.” - powiedzieli Domenico Dolce i Stefano Gabbana.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności