Secret Garden Versailles by Dior - kampania jesień/zima 2012/13

W wersalskim ogrodzie oraz w samym pałacu - w lustrzanej galerii "La Galeries Des Glaces” dom mody Dior nagrał swój najnowszy film promujący kolekcję na sezon jesień/zimę 2012/2013 zatytułowany “Secret Garden Versailles”.


U światowych projektantów wyraźnie zapanowała moda na Francję. Po fenomenalnym pokazie Chanel w Wersalu, dom mody Dior nagrał tam swój najnowszy film promujący kolekcję na sezon jesień/zimę 2012/2013 zatytułowany “Secret Garden Versailles”.

Autorami przepięknej kampanii Dior Secret Garden jest wspaniały duet fotografów Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Zdjęcia zostały wykonane w wersalskim ogrodzie ozdobionym inicjałami CD oraz w samym pałacu - w lustrzanej galerii "La Galeries Des Glaces”. Jego bohaterkami są trzy piękne modelki: Daria Strokous, Melissa Stasiuk oraz Xiao Wen Ju, które w rytm przeboju grupy Depeche Mode – “Enjoy the Silence” przechadzają się po pięknych wnętrzach i ogrodach Wersalu. Stylizacją eleganckiej kolekcji zajęła Carlyne Cerf de Dudzeele.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności