Si Giorgio Armani - nowy zapach damski

Pod nazwą Giorgio Armani kryją się najbardziej szlachetne materiały i uniwersalna elegancja. Wszystkie kreacje łączą stylową skromność i intensywne emocje. Zapachy luksusowej marki są kosztownymi kreacjami, podlegającymi zasadom klasycznej sztuki perfumeryjnej.


Giorgio Armani Si to nowy szyprowy zapach dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest światowej klasy kreatorka zapachów Christine Nagel. - "Tworzyłam ten zapach przez dwa lata. To czasochłonny i żmudny proces, który wymaga wielkiej cierpliwości, ale efekt jest powalający." - powiedziała kreatorka perfum.

Jakie jest "Si"? Jak przyznaje sam Giorgio Armani, zapach ten ma być hołdem dla nowoczesnej kobiety - czyli silnej, niezależnej, ale także pełnej wdzięku i zmysłowej. Jej siła i delikatność; jej niezaprzeczalnie elegancka zmysłowość; jej pragnienie do życia w wolności czynią kobietę Si wyjątkową. Reprezentuje ona spokojną siłę kobiecości i odwagę, odwagę do powiedzenia Si swoim wyborom.


Si dla siły, Si dla marzeń, Si dla wolności, Si dla miłości, Si dla mnie.

Nutę głowy stanowi liść czarnej porzeczki. W sercu mieszają się: frezja ukochany kwiat projektanta oraz majowa róża. Nutę bazy tworzą: wanilia, paczula, ambroksan oraz wonie drzewnego piżma.

Si jest bardzo zmysłowy i intensywny, a jednocześnie bardzo delikatny. Łączy w sobie kobiecą subtelność i męskie zdecydowanie – klasykę ze stylem kreacji haute couture. Si to kwintesencja kobiety Giorgio Armaniego. Jej obecność jest oczywista. Inteligentna, charyzmatyczna i wyrafinowana, uosabia włoski styl silnej i wybitnej kobiety.

Podobnie jak zapach, również jego flakon balansuje pomiędzy dwiema naturami kobiety – rzeczywistością a wyobrażeniem, głębią i lekkością, kolorem czarnym i nude. Klasyczny flakon zakończony jest czarnym korkiem o wyszukanej formie.

Ambasadorką zapachu została wieloletnia przyjaciółka i muza Giorgio Armaniego - Cate Blanchett.

Zapach Giorgio Armani Si dostępne w perfumeriach Douglas i Sephora od września 2013.


Ceny:

30 ml / 249 PLN
50 ml / 369 PLN
100 ml / 535 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności