Sisley Botanical D-Tox - intensywna kuracja na noc

Kumulacja zmęczenia, codzienny stres, zawrotne tempo życia, zanieczyszczone środowisko… Skóra jest przemęczona, zanieczyszczona, i często nie nadąża z eliminowaniem toksyn, które pozbawiają ją blasku. W celu oczyszczenia, odprężenia i odzyskania świeżości skóra wymaga zwolnienia tempa, przerwy na „zastrzyk energii”.


Skóra potrzebuje skutecznej kuracji oczyszczającej


Botanical D-Tox to stworzona przez markę Sisley intensywna kuracja na noc o działaniu detoksykującym skórę, która intensywnie pobudza „oddychanie” komórkowe poprzez eliminowanie toksyn z zewnętrznej jak i głębszych warstw skóry i jednocześnie wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry, dzięki czemu znikają oznaki zmęczenia i następuje trwała rewitalizacja cery.


Botanical D-Tox to kuracja upiększająca skórę, niezbędna dla wszystkich kobiet w okresie przemęczenia.

Botanical D-Tox działa kompleksowo, na 3-ech znaczących poziomach procesu detoksykacji skóry.


1. Dzięki działaniu na zasadzie „selektywnego sortowania” uszkodzonych protein, komórki skóry zostają poddane głębokiej detoksykacji

W ramach prowadzonych badań naukowych, marka Sisley podkreśla rolę proteasomu będącego czymś w rodzaju „sprzątającego” w komórce, odpowiedzialnego za naturalne eliminowanie uszkodzonych i tym samym potencjalnie toksycznych protein.
Tak jak podczas selektywnego sortowania, proteasom poddaje je recyklingowi w celu produkcji nowych protein.

W okresie stresu, proteasom jest przeciążony.
W związku z tym, wymaga on skutecznego pobudzenia.

Wyciąg peptydowy z ryżu: nowy aktywny składnik marki Sisley zawierający zaawansowane technologicznie peptydy pochodzenia roślinnego pobudza działanie proteasomu, co z kolei pozwoli komórkom oczyścić się z toksyn.

Skóra staje się bardziej odporna na działanie zewnętrznych czynników, jest oczyszczona z toksyn, ma świeży wygląd i zachwyca nową energią.


2. Dzięki antyoksydacyjnemu działaniu wzmocniony jest naturalny system obronny skóry przeciwdziałający wolnym rodnikom

Codziennie, skóra narażona jest na stres oksydacyjny wynikający z otoczenia i stylu życia. Skóra broni się poprzez swój naturalny system obronny, który ogranicza szkody powstające w kluczowych składnikach, takich jak: proteiny, białka osłonowe czy też DNA komórkowe.
Natomiast w okresie przemęczenia, nadmiernego stresu, system ten jest przeciążony i występuje ryzyko gromadzenia się toksyn w skórze.

Wyciąg z pszenicy samopszy wzmacnia system detoksykacji skóry poprzez naśladowanie naturalnego działania antyoksydacyjnego komórek.
Jednocześnie, pobudza do pracy enzymy detoksykujące skórę i sprawia, że staje się ona bardziej odporna na widoczne oznaki zmęczenia.


3. Dzięki pobudzaniu mikrokrążenia skóry, eliminowanie toksyn jest sprawniejsze

Stymulacja mikrokrążenia skóry pozwala na skuteczniejsze usuwanie „produktów degradacji”.
Wyciąg z miłorzębu (Ginkgo biloba) działa na zasadzie „bodźca”, który pobudza naturalny proces detoksykacji skóry.
Skóra ma zdrowszy wygląd, jest oczyszczona z toksyn, odzyskuje świeżość i blask.


Botanical D-Tox to nie tylko wyjątkowo silne działanie detoksykacji, ale również działanie niwelujące zmęczenie skóry, rewitalizujące, nawilżające i kojące, które zapewnione jest przez koktajl   aktywnych składników pielęgnacyjnych sprawiających, że skóra jest jeszcze piękniejsza:

- wyciąg z liścia rozmarynu: szczególnie pobudzający w okresie zmęczenia
- olejki eteryczne z rozmarynu i szałwii: działanie tonizujące i oczyszczające
- wyciąg z chmielu: działanie rewitalizujące
- gliceryna roślinna: działanie nawilżające
- wyciąg z kwiatów rumianku: działanie łagodzące i kojące
- olejki eteryczne z majeranku i lawendy: działanie kojące i przywracające równowagę
- masło Karité: działanie odżywcze i regenerujące
- olejek słonecznikowy: działanie odżywcze, zmiękczające i rewitalizujące.


Botanical D-Tox dokładnie w 4 tygodnie ożywia skórę nową energią!

Wraz z końcem zimy i początkiem wiosny, po porodzie, w okresie wyczerpania, w przypadku częstych zmian stref czasowych, po nieprzespanych nocach...

Botanical D-Tox jest właśnie tym produktem pielęgnacyjnym, który należy zaoferować swojej skórze, bez względu na wiek czy porę roku, chcąc dodać jej energii i przywrócić witalność.

Już po kilku dniach skóra jest piękniejsza po przebudzeniu, skutecznie oczyszczona.

Po 4 tygodniach stosowania skóra jest wygładzona i wypoczęta. Skóra jest oczyszczona z toksyn, odzyskuje swoją energię i blask, znów może w pełni korzystać z codziennej pielęgnacji.


Produkt pielęgnacyjny na noc

Płynna, nietłusta emulsja, o świeżej konsystencji i aromatycznym zapachu.
Botanical D-Tox działa w nocy, która sprzyja usuwaniu toksyn z komórek, gdy  skóra znajduje się w fazie regeneracji.
Botanical D-Tox przywraca cerze świeżość jak po długim śnie, co widoczne jest zaraz po przebudzeniu. Zapewnia cerze wrażenie relaksu i wypoczęty wygląd skóry.


Cena: 705 PLN / 30 ml


 


 


 


Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności