Sisley Hydra-Global Hydratation Intense Anti-Age

Sisley wykorzystuje swoje doświadczenie w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej na rzecz nawilżania i oferuje intensywne nawilżanie i działanie odmładzające dzieki kremowi o zaawansowanej technologii, który dzięki połączeniu aktywnych składników roślinnych, mineralnych i aromatycznych uruchamia naturalne procesy nawilżania skóry spowolnione przez proces starzenia się komórek.


Działanie:
Odbudowanie gospodarki wodnej właściwej dla młodej skóry poprzez wspomaganie krążenia wody w epidermie oraz jej zatrzymania.

Hydra-Global działa jednocześnie

• na poziomie skóry właściwej poprzez uzupełnienie "materaca wodnego"
• na poziomie epidermy poprzez uruchomienie i stymulowanie procesu przenikania wody  z jednej komỏrki do drugiej
• na poziomie warstwy rogowej naskórka poprzez zatrzymywanie wody w celu przywrócenia funkcji naturalnej bariery ochronnej skóry.

HHydra-Global Hydratation Intense Anti-Age proponuje w sposób globalny rozwiązanie problemu odwodnienia skóry wynikającego z jej starzenia się.


Nawilżanie opanowane na trzech poziomach dzięki Fitoterapii :

Na poziomie skóry

1. Zapewnienie rezerwy wody w skórze
Legendarny aktywny składnik marki Sisley: ekstrakt z algi Padina Pavonica (brązowa alga) pobudza syntezę glikozaminoglikanỏw (w tym kwasu hialuronowego).
Te makro-molekuły skóry potrafią doskonale zatrzymywać wodę i działają jak gąbeczki. Tworzą delikatny żel, który stanowi prawdziwy zbiornik wody dla potrzeb komórek skóry.

Na poziomie epidermy

2. Uruchomienie i zwiększenie procesu przenikania cząsteczek wody z jednej komórki do drugiej
Dzięki odkryciu w 2003 r. akwaporyn (Nobel w dziedzinie chemii) wytłumaczono proces przenikania wody przez epidermę. Proteiny te znajdują się w błonie komórkowej keratynocytỏw i tworzą specyficzne kanaliki nawadniające, które działają na zasadzie "wpustỏw" pozwalających na przepuszczenie przez błonę komórkową miliardỏw cząsteczek wody na sekundę. Ale niestety z wiekiem ich występowanie w skórze zmniejsza się, dlatego też należy zwiększyć ich ilość w skórze. Taką rolę spełnia zastosowany przez markę Sisley, bogaty w oligosacharydy ekstrakt z Fiołka trójbarwnego. Składnik ten w nadzwyczajny sposób pobudza syntezę akwaporyn.

Na poziomie warstwy rogowej naskỏrka

3. Zatrzymanie wody w warstwie rogowej naskórka w celu przywrỏcenia funkcji bariery ochronnej skóry

Wyciąg z kasztana
Kasztan jest bogaty w kwasy galakturonowe i odgrywa rolę naturalnego składnika złuszczającego pozwalającego na regulację funkcji bariery ochronnej skóry poprzez optymalizację procesu złuszczania się epidermy. Wiadomo, że z wiekiem proces złuszczania się warstwy rogowej słabnie, wobec czego trwałe nawilżanie skóry nie może być zapewnione.

Ekstrakt z liścia Stevii (tropikalna roślina z Paragwaju)
Ten "zraszający" ekstrakt zawiera stewiozydy (cukry pochodzenia roślinnego), które mają trzykrotnie większe działanie nawilżające od gliceryny. Udaje im się zatrzymać wodę a tym samym ograniczyć jej wyparowywanie.

Skwalen roślinny
Otrzymywany z oleju z oliwek wzmacnia powierzchniowy płaszcz hydrolipidowy i dzięki temu nie dopuszcza do odwodnienia się skóry.

Olej słonecznikowy
Źródło podstawowych kwasów nienasyconych (witamina F) jest silnym czynnikiem nawilżającym.


Dzięki Litoterapii Hydra Global zwalcza produkcję wolnych rodników a tym samym jeszcze lepiej zatrzymuje wodę w epidermie.
Litoterapia lub "leczenie kamieniami" pozwala na dostrzeżenie dobroczynnego działania oligoelementỏw na skórę.

Sisley wybrał ekstrakt z Malachitu pochodzącego z Zairu.
Kamień ten jest bogaty w miedź, istotny dla skóry oligoelement, który pobudza enzymy naturalnego systemu antyoksydacyjnego (z ang. SOD), przez co zatrzymuje wodę w komórkach skóry. Ekstrakt ten działa także w syntezie keratyny: białka, które optymalizuje zatrzymywanie wody w korneocytach.

Efekt: z jednej strony lipidy w błonie komỏrki nadal spełniają funkcję bariery ochronnej skóry, a z drugiej strony proteiny łączą się z cząsteczkami wody. Dzięki temu struktury komórkowe mają zapewnioną ochronę.

Hydra-Global wykorzystuje Aromaterapię w celu zwiększenia nawilżenia skóry "od wewnątrz".


Formuła Hydra-Global zawiera:
- Olejki eteryczne z majeranku, lawendy i szałwii, które pobudzają mikrokrążenie w skórze i poprawiają nawodnienie skóry od „wewnątrz”.
- Olejki poprawiają również przenikanie do skóry aktywnych składników.


Płynna i kojąca pragnienie przesuszonej skóry emulsja sprawia, że skóra odzyskuje natychmiast energię, którą utrzymuje przez cały dzień…

Hydra-Global jest świeżym, płynnym i matowym kremem-żelem charakteryzującym się jedwabistą konsystencją. Ponieważ zawiera ekstrakt z Malachitu, jego kolor jest lekko niebieskawy. Produkt jest pakowany w flakonik typu airless z pompką pozwalającą na otrzymanie odpowiedniej dawki produktu. Kolor opakowania - zroszony zielonym odcieniem wody. Należy stosować rano i wieczorem, na twarz i na szyję.

Preparat pielęgnacyjny, który przenika do komỏrek w celu głębokiego i trwałego nawodnienia skỏry...

Potrzeba tylko 1 miesiąca żeby zauważyć wyraźny efekt na skórze!
Po 4 tygodniach stosowania widać, że „goła” skóra, bez nałożenia produktu zyskała wewnętrznie 14% nawilżenia.

Hydra-Global nawilża, chroni, wygładza.
Skóra jest wypełniona, zmiękczona, delikatna i bardziej elastyczna, czyli odzyskuje wygląd młodej skóry. Znacznie nabiera blasku i jest rozjaśniona.


Cena: 695 PLN / 40 ml

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności