Sisley - kampania wiosna-lato 2014

Gwiazdami nowej kampanii włoskiej marki Sisley na sezon wiosna-lato 2014 zostali: córka słynnej Carine Roitfeld - Julia Restoin-Roitfeld, Lindsey Wixson, Clément Chabernaud oraz Reuben Ramacher. Tym razem zaproszeni do projektu modele i modelki wcielili się w role idoli udzielających wywiadów grupie dziennikarzy i fotoreporterów, a dokładnie Clément i Julia Restoin-Roitfeld, to elegancka para celebrytów, natomiast Reuben i Lindsey, to zbuntowani muzycy. Przed obiektywem Sebastiana Faena prezentują eleganckie, jak również rockowe projekty odzieżowej marki Sisley.



Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności