Sisley Paris Izia La Nuit - Sonia Vasena wcieleniem kobiety Sisley Paris

W filmie Izia La Nuit występuje Sonia Vasena, siostrzenica Isabelle d'Ornano, będąca doskonałym wcieleniem kobiety Sisley Paris. Interpretuje różne aspekty zapachu poprzez alegorię miłości. Tak jak miłość jest emocjonalnym doświadczeniem, które toczy się własnym torem, tak odkrywanie perfum również może następować w różnych etapach: ekscytacja, zachwyt, rozkwit, spełnienie, wieczność. Izia La Nuit to spotkanie olfaktoryczne złożone ze wszystkich tych emocji.


Izia La Nuit to oda do nocy, niczym druga randka, nadaje nowej, zwiększonej intensywności Izi, stworzonej w 2017 roku przez Isabelle d'Ornano. To hołd dla wyjątkowej, tajemniczej róży, która rośnie w Jej ogrodzie i kwitnie krótko tylko raz w roku. Dziś róża Izia uwalnia nową sensualność, rozwija emocjonalne doznania dzięki nowemu, uzależniającemu zapachowi o nutach kwiatowych, drzewnych i szyprowych.

Zamiłowanie Isabelle d'Ornano do tego kwiatu oraz jego niespotykanych, oryginalnych nut zapachowych tworzy fundament dla Izi, świeżego, świetlistego, kwiatowego i kobiecego zapachu, stworzonego wokół charakterystycznej woni bukietu róż, który został precyzyjnie i kunsztownie odtworzony przez kreatorkę zapachów Amandine Clerc-Marie.

Kilka lat później róża Izia uwalnia nową sensualność, rozwija emocjonalne doznania dzięki nowemu, uzależniającemu zapachowi o nutach kwiatowych, drzewnych i szyprowych.


Intensywny, bogaty zapach nocy

Chociaż wciąż równie intensywnie kwiatowy, Izia La Nuit to zapach otulony w nuty drzewne, skórzane oraz szczyptę wanilii. Skomponowany z najlepszych esencji, zaprasza do przeżycia emocji zachwytu, spełnienia i spokoju, doświadczanych podczas miłosnych podróży.

Jak spotkanie, które pobudza nieświadomość i ożywia zmysły, te świetliste, głębokie i zmysłowe nuty zapachowe stwarzają oszałamiające wrażenie, które w miarę jak zapach rozwija się, ewoluuje i przekształca z czasem, przywołują na myśl metaforę licznych aspektów miłości.


Intensywny elegancki zapach szyprowy

To więcej niż zapach, miejsce czy czas, Izia La Nuit to podróż, doświadczenie, odkrycie


Ożywcze i ekscytujące wprowadzenie niczym turbulencje...

Pierwsze nuty są świeże i ekscytujące: w nucie głowy, bergamotka łączy się ze słodko-owocowymi nutami mandarynki i soczystej czarnej porzeczki. Niezwykłość kardamonu nadaje temu świeżemu i pełnemu barw początkowi charakter korzenno-drzewny.


Głęboka noc odsłania entuzjazm obietnicy...

W tętniących nutach serca róża Izia wydaje się być bardziej promienna niż kiedykolwiek, dzięki świetlistym, lśniącym nutom frezji i magnolii.


Olśniewające zakończenie, leniwy, wieczny uścisk, którego ucieleśnieniem jest zmysłowy, drzewny ślad zapachu...

Wyrafinowany duet labdanum i paczuli nadaje skórzany akcent mchowi dębowemu, zawartemu w zapachu, który dopełnia nowoczesną, szyprową strukturę Izia La Nuit. Delikatny ambrox uwalnia ciepłe, eleganckie, intensywne aromaty, a szczypta drzewnej, mlecznej wanilii zamyka kompozycję, intensyfikując i wydłużając ślad zapachu.


Flakon w kolorze nocy

Sisley Paris powraca do flakonu, zaprojektowanego dla Izi w 2017 roku przez polskiego rzeźbiarza, Bronisława Krzysztofa. Eleganckie, szlachetne szkło pokryte jest głębokim, tajemniczym, połyskującym czarnym lakierem, kontrastującym z delikatnym złotym woalem, który ukazuje świetlisty charakter zapachu.

Nazwa, Izia La Nuit, została napisana ręcznie przez Isabelle d'Ornano i zawiera słowo Izia - zdrobnienie imienia Izabela w języku polskim – co nadaje zapachowi niezwykle osobisty, intymny charakter. Nazwa ta jest wygrawerowana na złotym płatku, umieszczonym na granatowym opakowaniu, ozdobionym gwiazdami.


Oczami Quentin Jones

Wnętrze opakowania ujawnia surrealistyczny kolaż brytyjskiej artystki Quentin Jones, która interpretuje ideę patrzenia mozaiką oczu, które wypełniają etui wraz ze złotymi kropkami.


Być zakochanym to nie stan; to stawanie się

Tajemniczy i wyrafinowany film który zabiera nas w ekscytującą, oszałamiającą opowieść o miłości.

W filmie Izia La Nuit występuje Sonia Vasena, siostrzenica Isabelle d'Ornano, będąca doskonałym wcieleniem kobiety Sisley Paris. Interpretuje różne aspekty zapachu poprzez alegorię miłości. Tak jak miłość jest emocjonalnym doświadczeniem, które toczy się własnym torem, tak odkrywanie perfum również może następować w różnych etapach: ekscytacja, zachwyt, rozkwit, spełnienie, wieczność. Izia La Nuit to spotkanie olfaktoryczne złożone ze wszystkich tych emocji.


Gama i ceny:

Eau de Parfum 30 ml / 490 zł
Eau de Parfum 50 ml / 685 zł
Eau de Parfum 100 ml / 1.000 zł

Zapach dostępny jest w sieciach perfumerii Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl, a także wybranych perfumeriach prywatnych.Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności