Stella McCartney - kolekcja jesień-zima 2012/13

Kolekcja jesień-zima 2012/13 Stelli McCartney to kwintesencja kobiecości. Brytyjska projektantka, jak nikt inny potrafi celebrować modę - jej użyteczność i jej piękno oraz łączyć ubiór dzienny z wieczorowym, próbując znaleźć równowagę pomiędzy stylami.


Najnowsza kolekcja osadzona jest w geometrycznych formach z dodatkiem romantycznej florystyki. Propozycje Stelli to kobiece, a nawet dziewczęce fasony, klasyczne, dobrze skrojone kostiumy, spódnice bądź sukienki z lekko rozkloszowanym dołem.J ednak na szczególna uwagę zasługują płaszcze – zapinane asymetrycznie na suwak i bez kołnierza, za to w mocnych kolorach, grubo plecione swetry w komplecie z sukienkami oraz niezwykle eleganckie długie marynarki i sukienki wykonane z niebiesko-czarnego żakardu. Akwamaryna, amarant, granat, kobalt, biel i beż to kluczowe barwy sezonu, które można ze sobą łączyć i dodawać do nich co się tylko spodoba.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności