Strefa BEZ Kibica

Strefa BEZ Kibica to społeczna inicjatywa powstała w odpowiedzi na przesyt tematyką piłki nożnej w trakcie EURO 2012 w szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Strefa nie jest akcją antysportową. Staramy się jedynie zwrócić uwagę na inne, w naszej ocenie równie wartościowe kulturalno-rozrywkowe oblicze Warszawy. W zrealizowanym krótkim filmie promocyjnym, postaci ze środowiska artystycznego oraz dziennikarskiego, wypowiadają się na temat naszej akcji i sytuacji kultury w trakcie EURO. Jacek Poniedziałek, Max Cegielski oraz Rafał Królikowski, postanowili włączyć się w promocję naszej akcji społecznej.


Więcej informacji:

strefabezkibica.org

facebook.com/strefabezkibica

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności