Suite Blanco - kolekcja plażowa 2012

Hiszpańska marka Blanco wprowadziła na rynek nową ultra-kolorową, tętniącą życiem kolekcję na lato 2012. W sesji zdjęciowej wzięli udział aktor i model Adam Senn oraz rosyjska modelka Irina Shay. Kampanii reklamowej towarzyszy niezwykle dynamiczny i brawny spot reklamowy.


 


Marka Blanco radzi aby być śmiałym latem tego roku i nosić olśniewające wydruki i przyciągające wzrok odcienie! W tym sezonie stawiamy na odważne kolory nawet, gdy relaksujemy się w promieniach słońca. Letnia kolekcja oprócz kostiumów kąpielowych zawiera fantastyczne akcesoria plażowe jak: buty, czapki, torebki, biżuterię, po prostu to co niezbędne jest do fantastycznej zabawy na plaży.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności