Świąteczna kampania Burberry Holiday 2017

Czy macie już pomysły na prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich? Nie zawsze jest łatwo znaleźć dla każdego prezent, który wyjątkowo ucieszy i zaskoczy, ale na pewno warto postarać się o to. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wiele marek kosmetycznych i modowych przedstawia man swoje propozycje. Do takich należy również dom mody Burberry, który zaprezentował nam świat upominków, w którym królują klasyczne trencze, wełniane swetry, kaszmirowe i przytulne szale, torebki oraz zabawne breloczki. Gwiazdami kampanii są: weteranka wielu kampanii brytyjskiego domu mody, modelka i aktorka Cara Delevingne oraz nowicjusz - brytyjski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, Matt Smith.


Matt Smith, gwiazda filmu "Doctor Who" powiedział o swoim udziale w kampanii: "Burberry zawsze była marką, którą podziwiałem, od stadionów piłkarskich po trencze na wybiegach", natomiast Delevingne, którą Smith nazywał "moda w wadze ciężkiej" odnosząc się do rezygnacji Christophera Bailey ze stanowiska dyrektora kreatywnego marki, podziękowała - "twórczemu geniuszowi i mojemu drogiemu przyjacielowi Christopherowi Baileyowi za zaangażowanie mnie w to i wszystkie niesamowite projekty na przestrzeni lat".

Autorem kampanii jest utalentowany fotograf Alasdair McLellan. Zabawne portrety dopełnia film reklamowy klimatem przypominający słynne w latach 80-tych nagrania VHS. W tle słyszymy utwór "Always on My Mind" zespołu Pet Shop Boys.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto