Świąteczna kampania Burberry Holiday 2017

Czy macie już pomysły na prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich? Nie zawsze jest łatwo znaleźć dla każdego prezent, który wyjątkowo ucieszy i zaskoczy, ale na pewno warto postarać się o to. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wiele marek kosmetycznych i modowych przedstawia man swoje propozycje. Do takich należy również dom mody Burberry, który zaprezentował nam świat upominków, w którym królują klasyczne trencze, wełniane swetry, kaszmirowe i przytulne szale, torebki oraz zabawne breloczki. Gwiazdami kampanii są: weteranka wielu kampanii brytyjskiego domu mody, modelka i aktorka Cara Delevingne oraz nowicjusz - brytyjski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, Matt Smith.


Matt Smith, gwiazda filmu "Doctor Who" powiedział o swoim udziale w kampanii: "Burberry zawsze była marką, którą podziwiałem, od stadionów piłkarskich po trencze na wybiegach", natomiast Delevingne, którą Smith nazywał "moda w wadze ciężkiej" odnosząc się do rezygnacji Christophera Bailey ze stanowiska dyrektora kreatywnego marki, podziękowała - "twórczemu geniuszowi i mojemu drogiemu przyjacielowi Christopherowi Baileyowi za zaangażowanie mnie w to i wszystkie niesamowite projekty na przestrzeni lat".

Autorem kampanii jest utalentowany fotograf Alasdair McLellan. Zabawne portrety dopełnia film reklamowy klimatem przypominający słynne w latach 80-tych nagrania VHS. W tle słyszymy utwór "Always on My Mind" zespołu Pet Shop Boys.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności