Świąteczna opowieść An exceptional Christmas by Dior

Najnowszy film francuskiego domu mody Christian Dior przenosi nas w magiczną podróż prezentując kultowe produkty swojej marki, które z pewnością są wymarzonymi prezentami pod choinkę. Modelka Nimue Smit za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosi się do wspaniałych ogrodów Vaux-le-Vicomte w Maincy. Spacer po nich przypomina podróż do epoki, w której wszystko się zaczęło, gdzie Christian Dior zaprojektował słynną sylwetkę New Look, kultową torebkę Lady Dior oraz nieziemskie perfumy J'Adore, które stały się jednym z ikonicznych zapachów paryskiej marki. Wyborna modowa historia rozgrywa się w towarzystwie symboli francuskiego dziedzictwa - legendarnych już krzeseł z czasów Ludwika XVI i tysięcy świeżo ściętych róż hodowanych w okazałych królewskich ogrodach.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności