Syn Davida Beckhama, Romeo, twarzą nowej kampanii Burberry

Romeo Beckham, syn gwiazdy futbolu Davida Beckhama i Victorii, pojawi się w katalogu kolekcji wiosenno-letniej domu mody Burberry. 10-latek odziedziczył zamiłowanie do mody po rodzicach, uchodzących za jedną z najlepiej ubranych par Anglii. W 2011 roku został umieszczony na liście 50 najlepiej ubranych mężczyzn Wielkiej Brytanii według magazynu GQ, a miał wówczas jedynie 8 lat.


„On kocha modę!” - zapewnia dumna mama Romeo, Victoria Beckham.

„Starannie dobiera swoją garderobę. Garnitur i melonik to jeden z jego ulubionych zestawów” - opowiada gwiazda, która sama zrezygnowała z kariery piosenkarki na rzecz projektowania odzieży.

Dziesięcioletni Romeo Beckham, ku radości swojej mamy, otrzymał propozycję z branży, którą oboje się fascynują. Chłopiec pozował słynnemu fotografikowi Mario Testino tuż obok Cary Delevingne, Edie Campbell i Charliego France w ubraniach z najnowszej kolekcji wiosenno-letniej domu mody Burberry, które znajdą się w katalogu firmy.

Nasza najnowsza kampania, dzięki wspaniałej młodej obsadzie, uosabia energię i radosny nastrój kolekcji” - zachwala Christopher Bailey z Burberry i dodaje, że praca z synem jednego z najpopularniejszych piłkarzy świata, Davida Beckhama była czystą przyjemnością.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności