Szminka Dolce & Gabbana w hołdzie Sophii Loren

Piękno nie zna wieku i wcale nie jest przynależne tylko młodości. Potwierdza to zjawiskowy wygląd aktorki Sophii Loren, która ma 81 lat i niezmiennie zachwyca wszystkich swoją urodą. Duet Dolce & Gabbana chcąc oddać hołd aktorce najlepiej uosabiającej włoską zmysłowość, wprowadza w tym sezonie limitowaną edycję szminki Sophia Loren N°1.


Kolor sprawia, że jest naprawdę wyjątkowa: jasnoczerwona wiśnia stworzona przez projektantów przy współudziale Sophii Loren doskonale pasuje do jej ciemnej karnacji i równocześnie nie jest zbyt ostentacyjna. Dodatkowym atutem kosmetyku jest eleganckie opakowanie w formie złotej tubki z zamaszystym podpisem Sophii.

"Szminka Sophia Loren N°1 to nasz sposób na podziękowanie Sophii Loren. Dziękujemy ci za twoje piękno, za bycie ulubienicą całego świata, za bycie ikoną wielkiego ekranu oraz włoskiej urody!" – mówią Domenico Dolce & Stefano Gabbana

Ikona włoskiego kina została także twarzą kampanii promującej produkt, której towarzyszy film inspirowany obrazami z lat 60.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności