Szminka Dolce & Gabbana w hołdzie Sophii Loren

Piękno nie zna wieku i wcale nie jest przynależne tylko młodości. Potwierdza to zjawiskowy wygląd aktorki Sophii Loren, która ma 81 lat i niezmiennie zachwyca wszystkich swoją urodą. Duet Dolce & Gabbana chcąc oddać hołd aktorce najlepiej uosabiającej włoską zmysłowość, wprowadza w tym sezonie limitowaną edycję szminki Sophia Loren N°1.


Kolor sprawia, że jest naprawdę wyjątkowa: jasnoczerwona wiśnia stworzona przez projektantów przy współudziale Sophii Loren doskonale pasuje do jej ciemnej karnacji i równocześnie nie jest zbyt ostentacyjna. Dodatkowym atutem kosmetyku jest eleganckie opakowanie w formie złotej tubki z zamaszystym podpisem Sophii.

"Szminka Sophia Loren N°1 to nasz sposób na podziękowanie Sophii Loren. Dziękujemy ci za twoje piękno, za bycie ulubienicą całego świata, za bycie ikoną wielkiego ekranu oraz włoskiej urody!" – mówią Domenico Dolce & Stefano Gabbana

Ikona włoskiego kina została także twarzą kampanii promującej produkt, której towarzyszy film inspirowany obrazami z lat 60.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto