Tango by Qπш Robert Kupisz - kampania zima 2016/17

Twarzami kampanii "Tango" zima 2016/17 marki Qπш Robert Kupisz zostali zjawiskowa Edyta Zając i... Robert Kupisz. "Prywatnie noszę wyłącznie ubrania swojego projektu i tak naprawdę nieoficjalnie od początku jestem ambasadorem swojej marki. Tańczyłem przez 22 lata i taniec nadal jest moją wielką pasją. W kampanii zależało nam na pokazaniu emocji, które towarzyszą tancerzom i wiedziałem, że będę w tym temacie naturalny. Natomiast z Edytą znamy się i lubimy od wielu lat. Otwierała pokaz kolekcji Tango, a prywatnie jest też naszą klientką. Zaprosiłem ją do udziału w kampanii, bo jej zjawiskowa uroda i dojrzałość emocjonalna pasowała nam do klimatu, który chcieliśmy przedstawić na zdjęciach. Okazało się, że Edyta ma także duży talent taneczny i świetnie się razem bawiliśmy."


Sesja odbyła się na dachu jednego z budynków w centrum Warszawy. "Dotychczasowe kampanie w większości powstawały w warunkach studyjnych. Tym razem zależało mi na tym, żeby kolekcję pokazać w otwartej przestrzeni miejskiej." – mówi Robert Kupisz. Do współpracy zaprosił Zuzę Krajewską. "Zuza to silna kobieta z bloku z "wielkiej płyty" i dobrze czuje streetowe klimaty."

Na zdjęciach Edyta i Robert w tanecznych pokaz prezentują stylizacje, które łączą tematy taneczne ze sportowymi utrzymanymi w klimacie charakterystycznym dla marki.
Uzupełnienie kampanii stanowi film autorstwa Piotra Dębskiego.

Kolekcja "Tango" zima 2016/17 dostępna jest w butiku internetowym www.robertkupisz.com oraz w butikach stacjonarnych.

Fotograf: Zuza Krajewska
Modelka: Edyta Zając / Model Plus
Model: Robert Kupisz
Stylizacja: Ewelina Gralak
Make up: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
Producent: Art Works Sp. z o.o.
Film: Piotr Dębski
Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto