The Sex Is In The Heel - film reklamowy Briana Atwooda zakazany w Nowym Jorku

Nowy spoty i zdjęcia reklamowe słynnego projektanta obuwia Briana Atwooda zatytułowany The Sex Is In The Heel i zdjęcia prasowe marki wzbudziły wiele kontrowersji i narobiły sporego zamieszania. Główną bohaterką jest Candice Swanepoel znana z pokazów Victorii Secret, która w filmie reklamowym przygląda się orgiom seksualnym nagrywanym przez kamery monitoringu.


Zdjęcia autorstwa duetu Mert Alas & Marcus Piggott nie przypadły do gustu właścicielowi budynku przy Madison Avenue, w którym znajduje się butik marki. Nie wyraził on zgody na zamieszczeniu ich na jego budynku.

"Za dużo nagości i seksualne aluzje - to nie jest temat nadający się do publicznego pokazywania. Nie pozwalam na promowanie orgii na obcasach" - uznał i zażądał usunięcia billboardu z frontu budynku.

Kampanię również odrzuciła korporacja taksówkarzy Taxi and Limousine Commission nie wyrażając zgody na publikacje spotu w telewizorach, z których korzystają pasażerowie w czasie jazdy.

Czyżby Brian Atwood przesunął granice dopuszczalne w reklamie - zapewne nie on pierwszy i nie ostatni. Szkoda tylko, że wzrok oglądających przyciągają kontrowersyjne sceny, a nie wspaniale buty projektanta.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności