Tiffany & Co. Eau de Parfum Intense - intensywniejsza interpretacja zapachu

Na jesień 2018 roku marka Tiffany & Co. wprowadza Eau de Parfum Intense - bogatszą i głębszą wersję swego znanego charakterystycznego zapachu. Ta nowa interpretacja wtóruje oryginalnej kompozycji szczodrze wyeksponowanym irysem, a także nutami ambry i ciepłej, przypominającej wanilię benzoiny. Kompozycja zapachu inspirowana jest optymizmem, siłą i radością - wartościami, które stanowią czystą esencję marki Tiffany. U Tiffany wszystko, czego potrzebujesz, to miłość.


Marka Tiffany & Co. ponownie zgłosiła się do światowej sławy mistrzyni perfumiarstwa – Danieli Andrier z firmy Givaudan. Piżmowo-kwiatowy zapach stanowi intensywniejszą wersję oryginału, otuloną ciepłym i zmysłowym akordem, który sprawia, że kompozycja wznosi się na wyższy poziom. Wiodąca nuta mocno skoncentrowanego irysa wtóruje poprzednikowi, jednak z większą intensywnością, która dodaje zapachowi wyjątkowej głębi. Nuta bazy stała się jeszcze bogatsza za sprawą luksusowych surowców: ambry i benzoiny.  

Tiffany Eau de Parfum Intense to najwspanialszy prezent na każdą okazję. Pięknie zaprezentowano go w szklanym flakonie, który nawiązuje do najbardziej legendarnych szlifów brylantów tego domu. Nową wersję, rozświetloną głębszym odcieniem Tiffany Blue®, podkreśla srebrny pierścień wokół szyjki flakonu z wytłoczonym logo Tiffany & Co.


Ceny:

Tiffany & Co. Tiffany Intense, woda perfumowana 30 ml / 339 zł
Tiffany & Co. Tiffany Intense, woda perfumowana 50 ml / 435 zł
Tiffany & Co. Tiffany Intense, woda perfumowana 75 ml / 609 złAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności