Tiffany & Co. Holiday 2017 - bajkowa kampania świąteczna

Słynna na całym świecie firma jubilerska Tiffany & Co. powszechnie kojarzy się z filmem "Śniadanie u Tiffany’ego", w którym Audrey Hepburn niemal codziennie podziwiała wyroby marki prezentowane na wystawie salonu. Kampania Holiday Tiffany & Co. jest zwykle jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku, gdyż specjalnie na gwiazdkowy sezon słynna jubilerska firma Tiffany & Co. tworzy nastrojową kampanię reklamową. Świąteczne reklamy marki są piękne jak mało które - zawsze pełne wyjątkowego nastroju i fantastycznych propozycji biżuteryjnych.


Najnowsza kampania Holiday 2017 jest efektem współpracy Whitney Biennial oraz mistrza fotografii  Roe Ethridge. Drewniana, zabawna figurka podażą za śnieżną kulą wnosząc do kampanii ducha świąt z radosnymi niespodziankami. Każda z przedstawionych w filmie reklamowym scen wygląda magicznie w charakterystycznej dla marki kolorystyce, pełnej puszystego śniegu, eleganckiej biżuterii oraz zjawiskowego nieba w kolorze jaj drozda (o niebieskim odcieniu). Niebieski odcień jest do dziś stosowany w pudełkach, katalogach, torbach na zakupy, broszurach, reklamach i materiałach promocyjnych firmy. Na świecie jest znany pod nazwą Tiffany Blue.

"Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyn" - śpiewała Marylin Monroe, a patrząc na świąteczne reklamy słynnego sklepu Tiffany's nie jesteśmy w stanie się z nią nie zgodzić. Przez lata nic się w tej kwestii nie zmieniło. Biżuteria z diamentami nadal wzbudza podziw i pożądanie. Można być pewnym, że taki prezent pod choinką uszczęśliwi każdą kobietę.

Filmowi towarzyszy katalog "A Tiffany Holiday" z luksusowymi propozycjami, które pojawiły się rowniez w krótkim filmie m. in.: zawieszki w kształcie kluczy Tiffany Keys, diamentowe kolczyki Tiffany Victoria, Tiffany Soleste, zawieszki i pierścionki Tiffany T Two, bransoletki Tiffany HardWear, Tiffany Metro oraz z linii Tiffany T o mocnej, graficznej formie litery T wykonane ze srebra, różowego i białego złota, niekiedy wysadzana diamentami. Efektowna, minimalistyczna i zmysłowa linia Tiffany T jest bezkompromisowo nowoczesna.

Autorem zdjęć do świątecznego katalogu jest Roe Ethridge.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto