Tiffany & Co. Holiday 2018 - bajkowa kampania świąteczna

Słynna na całym świecie firma jubilerska Tiffany & Co. powszechnie kojarzy się z filmem "Śniadanie u Tiffany’ego", w którym Audrey Hepburn niemal codziennie podziwiała wyroby marki prezentowane na wystawie salonu. Kampania Holiday Tiffany & Co. jest zwykle jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku, gdyż specjalnie na gwiazdkowy sezon Tiffany & Co. tworzy nastrojową kampanię reklamową. Świąteczne reklamy marki są piękne jak mało które - zawsze pełne wyjątkowego nastroju i fantastycznych propozycji biżuteryjnych.


Bohaterem ubiegłorocznej kampanii była drewniana, zabawna figurka podążająca za śnieżną kulą. W tym sezonie świątecznym Tiffany & Co. przedstawia film "Believe In Dreams", który zabiera widzów za kulisy warsztatów Tiffany gdzie rozgrywają się zaskakujące i surrealistyczne momenty. Film rozpoczyna się w kultowym sklepie Tiffany & Co.przy Fifth Avenue, gdzie aktorka, muzyk i ikona stylu Zoë Kravitz gra rolę specjalisty ds. sprzedaży marki. Gdy Kravitz na chwilę zasypia przenosi się do magicznego świata Tiffany Blue®, nasyconego neonami. W sercu tej cudownej krainy czarów znajdują się podziemne warsztaty z rzemieślnikami, na czele, ktorych stoi dziwaczny menedżer grany przez modelka Xiao Wen Ju. Znakomite wykonanie i mistrzowski kunszt Tiffany & Co. są zasługą Karen Elson i Maye Musk. Kulminacją podróży jest  "madcap tea party",  którego gospodarzem jest Naomi Campbell, wraz z wyśmienitym wyborem ciastek z Blue Box Cafe™ oraz zastawą stołową z kolekcji Home & Accessories. Pod koniec historii Kravitz odkrywa, że magia Tiffany & Co. to miejsce, gdzie spotykają się kreatywność i kunszt.

"Sezon świąteczny to okres, w którym bardziej niż kiedykolwiek inspirujemy się snem" - powiedział Reed Krakoff, dyrektor artystyczny Tiffany & Co. - "W Tiffany nasi rzemieślnicy pracują nad stworzeniem magii i piękna w każdym kawałku. Stworzyliśmy ten film, aby ożywić ich kunszt i uchwycić ducha świat Tiffany, gdzie wszystko jest możliwe."

Kampania “Believe in Dreams” prezentuje zarówno kultowe, jak i najnowsze elementy kolekcji Tiffany& Co w tym: Tiffany Paper Flowers™, Tiffany HardWear, Tiffany T, Return to Tiffany® i Tiffany Keys. Fantastyczny plan filmowy czerpie inspirację z akcesoriów i domowych kolekcji, a naturalna wielkość dodaje kolejną warstwę surrealizmu. Film wyreżyserował Mark Romanek, jeden z najwybitniejszych amerykańskich twórców teledysków i filmów, znany ostatnio z produkcji "Lemonade" Beyonce.

Filmowi towarzyszy katalog "Christmas made by Tiffany" z luksusowymi propozycjami, które pojawiły się rowniez w krótkim filmie m. in.: diamentowe bransoletki i kolczyki Tiffany Victoria,bransoletki łańcuszkowe i pierścionki Tiffany T Two, bransoletki Tiffany HardWear, Tiffany Metro oraz z linii Tiffany T o mocnej, graficznej formie litery T wykonane ze srebra, różowego i białego złota, platynowe pierścionki, kolczyki i zawieszki Tiffany Paper Flowers, zawieszki w kształcie kluczy Tiffany Keys, elementy z minimalistycznej linii Tiffany Infinity, Tiffany Bow, projekty Elsa Peretti czy Paloma Picasso.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności