Tom Ford - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Tom Ford jest mistrzem w kreowaniu wizerunku kobiety silnej, seksownej, drapieżnej przy tym bardzo eleganckiej. Po ekscentrycznym, multikulturowym pokazie na sezon jesień-zima 2013, czy skórzanym minimalizmie na lato-wiosna 2014, Tom Ford postawiła na stonowane propozycje podkreślone mocnymi kolorami, ale za to w luksusowym wydaniu. Klientka Forda kocha przede wszystkim luksus, przepych, bezkompromisowy seksapil i drogie materiału. Brytyjski projektant spełnia jej życzenia w 100%. Dlatego w jesienno-zimowej kolekcji znajdziemy przede wszystkim eleganckie i  najwyższej jakości materiały m.in. kaszmirowe golfy, futra z norek czy buty ze skóry aligatora.


Tom Ford kocha Londyn. Ale nie stara się zapomnieć o swoich amerykańskich korzeniach. Stąd kolekcja, przygotowana przez projektanta na sezon jesień-zima 2014/15, która łączy wpływy londyńskiej miejskiej dżungli z ikonicznymi elementami garderoby z terytorium zachodniej Ameryki. Począwszy od spektakularnej cekinowej sukienki wieczorowej inspirowanej amerykańskim footballem, aż do aksamitnych sukienek, podobnych do tych, noszonych przez Indian Navajo

Zaprojektowana przez Forda kolekcja to zwrot o 180 stopni w stosunku do tego, co prezentował w poprzednich sezonach. Nadal jest kobieco, ale już nie tak drapieżnie i wyzywająco. Idealnie dopasowane sylwetki zmieniają się w nieco luźniejsze propozycje. Teraz dla Forda liczą się tylko biodra. To one są najbardziej podkreślone. Do takich propozycji należą skórzane i futrzane, króciutkie kurtki, proste klasyczne sukienki, eleganckie żakiety ze spódnicami lub spodniami oraz skórzane dopasowane sukienki. Wśród propozycji marki nie zabrakło również kolorowych futer oraz kompletów ze skóry leoparda.

Kobieta Forda nosi to, co najlepsze. Luksus, klasa i ponadczasowość.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności