Tom Ford Noir - nowy zapach dla mężczyzn

Każda premiera perfum Toma Forda wzbudza spore zainteresowanie. Nie bez powodu. Kreator ten jak mało kto czuje zapachową tematykę, co udowadniał już niezliczoną liczbę razy, poczynając od czasów, gdy szefował w Gucci i YSL, aż po własną markę.


Najnowszy zapach dla mężczyzn słynnego projektanta to Tom Ford Noir. Jest to męska wersja wydanych w 2011 roku perfum Violet Blonde. Noir jest kompozycją o charakterze orientalnym. Projektant opisuje najnowszy zapach jako najbardziej osobisty ze wszystkich, które do tej pory stworzył. Nuta głowy została stworzona z włoskiej bergamotki, werbeny, kminku, różowego pieprzy oraz kwiatów fiołka. Nutę serca skomponowano z czarnego pieprzu, toskańskiego irysa, egipskiego geranium, gałki muszkatołowej, szałwii i róży bułgarskiej. Podstawę zapachu stanowią natomiast opoponaks, ambra, wetiwer, cywet, wanilia, a także indonezyjska paczula.

Ich mieszanka budzi skojarzenia z pokojem urządzonym w stylu orientalnym, z meblami z ciemnego drewna, luksusowymi tkaninami i kieliszkiem koniaku, w którym każdy mężczyzna z pewnością będzie chciał się w nim zaszyć. Tom Ford Noir to sztuka uwodzenia zapachem.

W filmie promującym zapach, jedwabisty głos Toma Forda opisujący jego najnowsze męski zapach Noir, sprawia, że ciarki przechodzą po plecach, co powoduje, że orientalna woń perfum, staje się jeszcze bardziej ekscytująca.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności