Tom Ford ubiera Justina Timberlake'a

Justin Timberlake nawiązał współpracę z Tomem Fordem. Amerykański projektant przygotował dla Justina stroje, które muzyk zaprezentował na okładce swojego premierowego albumu. Artysta wykorzystał też ubrania cenionego kreatora, pozując do fotografii reklamującej singiel "Suit and Tie".


Najnowszy utwór Justina Timberlake’a, na który przyszło nam czekać prawie siedem lat, nie jest jedynie przeciętnym singlem do nowej płyty "The 20/20 Experience". To także wysmakowana oda do stylu, w której wykonawca manifestuje swoje zamiłowanie do najlepszych ubrań. Perfekcyjnie ubrany miłośnik smokingów od Toma Forda w czarno-białym filmie opowiada ze szczegółami o męskiej szafie.

Projektant o amerykańskim wykonawcy wypowiada się w samych superlatywach wychwalając jego gust i ogromny talent. Kolaboracja przyniosła efekty w postaci kolekcji miarowego krawiectwa obejmującego garnitury, garderobę wieczorową, buty i akcesoria. Próbkę możliwości obu Panów mamy okazję zobaczyć w teledysku do utworu "Suit and Tie". Zarówno Timberlake, jak i Tom Ford zdradzają, że to jedynie przedsmak ich możliwości.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności