Tommy Hilfiger - kampania jesień-zima 2013/14

Sezon jesienny startuje już niedługo, a wraz z nim rozpocznie się rok akademicki. Najnowsza kampania amerykańskiego projektanta Tommyego Hilfigera, zainspirowana jest, a zarazem dedykowana osobom należącym do studenckiego grona i chcącym wyróżniać się podczas zajęć na uczelni oryginalnym lookiem.


W jesienno-zimowej kampanii Tommy zabiera nas do amerykańskiego colleg’u by zaprezentować nam swoją niezwykle młodzieżową kolekcję. Odpowiedzialny za stylizacje Karl Templer zestawił obok stonowanych jesiennych kolorów mocne czerwienie, turkus, pomarańcz i żółć. O tej kolekcji z całą pewnością nie można powiedzieć, że jest nudna!
W kampanii pojawia się plejada modeli i modelek, a wśród nich Jacquelyn Jablonski, Toni Garrn, Bernard Fouquet, Chloe Blackshire czy Benjamin Eidem.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności