Tommy Hilfiger - kampania wiosna-lato 2014

Kampanie Tommy'ego Hilfigera od lat uznawane są za jedne z najciekawszych. To za sprawą charakterystycznych dla marki stylizacji, które wyróżniają się ciekwymi zestawieniami wyrazistych wzorów i kolorów. Gwiazdami najnowszej kampanii amerykańskiej marki na wiosnę-lato 2014 są modele i modelki o zróżnicowanych typach urody, którym towarzyszy wakacyjne tło i przyjazna atmosfera.


Przed obiektywem Craiga McDeana na plaży w Malibu wystąpili Arthur Kulkov, Tidou M’Baye, Max Rogers, RJ King, Marlon Teixeira, Viggo Jonasson, Miles McMillan, Bernard Fouquet, Toni Garrn, Julia Hafstrom, Tian Yi, Cora Emmanuel, Lea Sorenson, Chloe Blackshire, Luke Willet , Janis Ancens i jedna z najpiękniejszych polskich modelek - Monika Jac Jagaciak oraz dwa psy rasy basset Morgan IV i V.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności