Uchwycić moment

Ile marzeń skrywa się w dziecięcym uśmiechu? Ile myśli zaklętych jest w dziecięcym spojrzeniu? Jak długo trzeba patrzeć w obiektyw, by uchwycić moment, w którym odkrywa się całą prawdę na temat dziecięcego charakteru? Wie o tym Joanna Zielińska, fotografka dziecięca, której pasję do robienia niezwykłych zdjęć zobaczyć można w najnowszym spocie IdeaBanku.


Tak szybko jak mijają sekundy w świadomości przeciętnego dorosłego człowieka, tak szybko mija dzień za dniem każdej świeżo upieczonej mamy. Pierwsze dni po przyjściu dziecka na świat okrywa tajemnica rozkosznego poznawania i wzajemnego dostrzegania potrzeb. Chciałoby się zatrzymać czas i pozostać w niezwykłej bajce obcowania z maleństwem na zawsze. Jednak przemiana, jaka zachodzi w pierwszym roku życia malucha jest widoczna z dnia na dzień i budzi potrzebę uchwycenia niezwykłych momentów. Trend fotografii dziecięcej, jaki przywędrował do Polski z Zachodu, pozwolił Joannie Zielińskiej realizację niezwykłej pasji i prezentację wyjątkowego talentu.

Fotografka w nieszablonowy sposób odkrywa charaktery maleńkich istot, które dopiero witają się z otaczającym je światem. IdeaBank w swoim programie Duma Przedsiębiorcy umożliwił jej zaprezentowanie swoich usług w pięknym i wzruszającym filmie.

Więcej spotów IdeaBanku można zobaczyć na kanale http://www.youtube.com/user/IdeaBankTV

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności