UOMO Salvatore Ferragamo - nowy zapach dla mężczyzn

Zmysł elegancji i piękna. Optymizm i radość szczerego uśmiechu. Umiejętność bycia nowoczesnym, lecz ponadczasowym, a także gotowość czerpania radości z każdego dnia. Wszystko to stanowi część historii Uomo Salvatore Ferragamo – nowego zapachu dla mężczyzn. Eliksiru czystego włoskiego stylu.


Ben Barnes – nowe wcielenie Ferragamo Uomo

Ben Barnes urodził się w 1981 roku. Jest rozsądnym, kosmopolitycznym, młodym aktorem o nienagannych manierach dżentelmena, który chętnie ukazuje swój promienny uśmiech. Pozując przed obiektywem fotografa, Francesco Carrozziniego, Ben doskonale uosabia wysublimowane cechy mężczyzny Ferragamo. Podczas sesji nieustannie żartuje z całym zespołem, umiejętnie żonglując włoskimi wyrażeniami, a na przerwach podśpiewuje. Twierdzi, że w każdej sytuacji zawsze dostrzega pozytywy. Co według niego znaczy zapach życia?
"Kiedy testujesz zapach, momentalnie orientujesz się, że to właśnie ten odpowiedni: używasz go, a on pachnie jak ty i czujesz, że jest częścią ciebie" – powiedział Barnes. Zapytany, co to znaczy być mężczyzną, dodał:
"Najważniejsza rzecz to pozostać autentycznym, w pełni korzystać z życia i zawsze być uczciwym".

Salvatore Ferragamo inspiruje współczesnego mężczyznę. Nowoczesnego dżentelmena o typowo włoskiej postawie, pełnego charyzmy, kreatywności i niezwykle stylowego - w każdej sytuacji. Zawsze optymistyczny, z uśmiechem docenia piękno życia i potrafi we wszystkim dostrzec to, co pozytywne. Czarujący i pewny siebie, nigdy nie spogląda wstecz. UOMO Salvatore Ferragamo to nowy zapach dla mężczyzn, wyrażający włoski styl życia, włoskie dziedzictwo i innowację.

Czym jest zapach życia? Co symbolizuje włoski styl życia? Dla mężczyzny Ferragamo to postawa, określony stan duducha, sposób podchodzenia do życia, który cechuje pogoń za tym, co najlepsze, jednak z odrobiną ironii i optymizmem, oraz z nieniezmiennym przywiązaniem do stylu i piękna. Włoski duch jest wszechobecny na całym świecie. Dlatego właśnie Ferragamo Parfums prezentuje "Scent of Life", zapraszając młodych twórców do utrwalenia na zdjęciach tego, czym według nich jest włoski styl życia. Od września na www.parfums.ferragamo.com


Zapach

UOMO Salvatore Ferragamo to charyzmatyczna, orientalno-drzewna kreacja, która pozostawia po sobie długotrwałe wrażenie, tak jak mężczyzna, który nosi ten zapach. Eleganckie uosobienie męskości - w kompozycji dynamiczne nuty drzewne przeplatają się z orzeźwiającymi nutami gourmand.
Świeża i chłodna nuta głowy emanuje zuchwałym urokiem zaskakujących składników: czarnego pieprzu, kardamonu i bergamotki.
Serce zapachu określa legendarny i klasyczny włoski składnik: tiramisu. Kompozycja kwiatów pomarańczy i ambroxu idealnie symbolizuje dualizm natury Włocha, który jest silny, pewny siebie i frywolny, ale zarazem uwodzicielski i łagodny.
Zapach wieńczą nuty drzewne: cashmere i sandałowiec, wraz z akcentem bobu tonka, który dzięki ich nadzwyczajnej trwałości pozostawia po sobie niezatarty ślad.

Uomo – zapach życia

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna
Kreatorzy zapachu: Alberto Morillas, Aurélien Guichard (Firmenich)


Flakon i opakowanie

Flakon zapachu, zaskakujący i przyciągający wzrok, cechuje ponadczasowy i współczesny styl. Masywne szkło symbolizuje męskość. Logo UOMO Salvatore Ferragamo wyraża siłę. Historyczne logo "Venna”, zreinterpretowane w czarnym kolorze po obu bokach flakonu, stanowi element dziedzictwa i współczesności, i sprawia, że można ten przedmiot pewnie ująć w dłoń. Kontrast pomiędzy głęboko matową czernią a złocistym płynem zapachu cechuje sugestywne wyrafinowanie. Zaskakująca estetyka czarno-srebrnego opakowania zewnętrznego zapowiada nowoczesny design flakonu. Elegancki czarno-srebrny karton zdobi wypisane czarnymi literami logo "Venna". Napis UOMO Salvatore Ferragamo został wytłoczony. Lśniące srebrne litery tworzą efekt 3D, nadając tej wysublimowanej kreacji luksusowy charakter.


Reklama

Uomo Salvatore Ferragamo ukazuje kluczowe męskie wartości marki. Włoska postawa to nie tylko kwestia stylu, ale także sztuka życia i sposób życia, optymistyczne podejście to każdego szczegółu i każdej chwili. Film ukazuje różne chwile z życia mężczyzny, w których zawsze widzimy jego uśmiech. Znany aktor – Ben Barnes, idealnie uosabia nieskazitelny włoski styl młodego i kosmopolitycznego dżentelmena, który podbija serca innych swoją autentyczną i czarującą osobowością, pozostawiając po sobie niezatarte wrażenie.

Aktor: Ben Barnes;
Reżyser i fotograf: Francesco Carrozzini;
Scenograf: Riccardo Ruini;
Kinematograf: Masanobu Takayanagi
Agencja: REM – Ruini e Mariotti

#SCENTOFLIFE

Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 219 PLN
Woda toaletowa 50 ml/ 295 PLN
Woda toaletowa 100 ml / 412 PLN
Woda po goleniu 100 ml / 269 PLN
Dezodorant w sztyfcie 75 ml / 135 PLN

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora.


Biografia Bena Barnesa

Ben Barnes urodził się 20 sierpnia 1981 roku w Londynie. Studiował w Kingston University i był członkiem the National Youth Music Theatre. Swoją karierę aktorską zaczynał od epizodycznych ról w serialach telewizyjnych. Śpiewał w Boysbandzie Hyrise, który w 2004 roku startował do Eurowizji z piosenką "Leading me On". Najpoważniejszą rolą w tamtym czasie była rola Dakina w przedstawieniu: "History Boys" ("Męska historia"). W 2007 roku wystąpił w roli Cobakka w "Bigga than Ben" oraz pojawił się w roli młodego Dunstana Thorne w "Stardust" ("Gwiezdny Pył"). Dotyczas największą popularność przyniosła mu rola Księcia Kaspiana  w "Kroniki Narnii: Książę Kaspian". Jest jednym z aktorów fotografowanych przez Claire Newman-Williams. Zagrał tytułową rolę w filmie "Dorian Gray".
Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności