Valentino #HautePunk - kampania jesień-zima 2018/19

Twarzami najnowszej kampanii #HautePunk włoskiego domu mody Valentino zostały Adut Akech, Fran Summers i Vittoria Ceretti. Modelki przed obiektywem niemieckiego fotografa Juergena Teller prezentują projekty z kolekcji jesień-zima 2018/19, w której Pierpaolo Piccioli przedstawił baśniowe płaszcze, długie sukienki o prostym fasonie zdobione malowniczymi kwiatami w rozmiarze XXL, cekinami, głębokimi dekoltami czy geometrycznymi wykończeniami materiału oraz nonszalanckie peleryny w stylu Robin Hooda. Za stylizacje modelek odpowiedzialny był Joe McKenna.


Za tło do zdjęć podobnie, jak w ubiegłym sezonie posłużyło przeskanowane graficzne logo marki w kolorze ognistej czerwieni.
Kampanii linii damskiej towarzyszy kampania linii męskiej, którą promują Benno Bulang, Jonas Gloer i Reuben Chapman.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności