Valentino - kampania wiosna-lato 2018

Twarzami najnowszej kampanii włoskiego domu mody Valentino zostały Gigi Hadid, Oumie Jammeh, Adut Akech, Rianne van Rompaey, Aurora Talarico i Felice Noordhoff. Modelki przed obiektywem słynnego duetu fotografów Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin prezentują projekty z kolekcji wiosna-lato 2018 do stworzenia której Pierpaolo Piccioli czerpał inspiracje z lądowania statku kosmicznego Apollo na księżycu.


Za tło do zdjęć w obu przypadkach posłużyło przeskanowane graficzne logo marki w kolorze ognistej czerwieni. Za stylizacje modelek odpowiedzialny był Joe McKenna. Kampanii towarzyszy taneczne wideo z udziałem Gigi, do którego teatralną choreografię ułożył Stephen Galloway.

Kampanii linii damskiej towarzyszy kampania linii męskiej, którą promuje Troye Sivan.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności