Valentino - kolekcja męska wiosna-lato 2015

Pierpaolo Piccioli i Maria Grazia Chiuri na wiosnę i lato przywracają kwiatowe wzory, a razem z nimi motyle. Całość została zbudowana na zasadzie kontrastu – góra ma być odmienna od dołu, tak samo jak namalowane wzory. U Valentino nowa kolekcja posiada ciemną, przygaszoną kolorystykę tak jak to było w ubiegłym roku u Dries Van Notena.


Kwiatom na bordowym i granatowym tle towarzyszą liście, które w dużym skupieniu łudząco przypominają morowe łaty. Pokrywają one wszystko – płaszcze, spodnie, nawet plecak, zarzucony na jedno ramię. Płatki drzew występują pod każdą postaciom, a te przybierają czasami kształt dmuchawców na jednolicie szarym tle garniturów.

Przy takim florystycznym zbiorze nie mogło zabraknąć i motyli o różnych wielkościach. Są one zatrzymane na ciemnozielonym materiale na marynarkach, kurtkach, spodniach. Wszystkie wzory jakie wystąpiły w projektach duetu Piccioli&Chiuri nie występują w total lokach. Podstawą do wprowadzenia ich projektów jest gładka baza w odcieniach cielistego beżu, mocnego brązu i błękitu.

Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności