Valentino - kolekcja męska wiosna-lato 2016

Kolekcja męska domu mody Valentino na sezon wiosna-lato 2016 dedykowana jest mężczyznom ceniącym ponadczasowość, jak również nietuzinkowe zestawienia. Dyrektorzy kreatywni Valentino, Maria Grazia Chiuri i Pierpaolo Piccioli, jak zwykle czerpali inspiracje ze swoich podróży podążając za ciągle zmieniającymi się trendami. W tym sezonie Valentino proponuje wiele rozmaitości m.in.: jedwabne kurtki bomber jacket z haftowanymi tygrysami i smokami oraz skórzane w pionowe pasy, koszule z krótkim rękawem w motywy kwiatowe w stylu hawajskim lub w wersji skórzanej, satynowe kurtki, marynarki, koszule i spodnie, wełniane swetry, eleganckie dresy oraz sporo denimu - spodnie, płaszcze, kurtki oraz koszule.


Mężczyzna Valentino ma wiele twarzy – czasami jest elegancki, ale często wybiera również sportową estetykę, raz dobrze czuje się w militarnym stylu, ale nie stroni też od hawajskich, azteckich oraz chińskich klimatów. Mocny akcent kwiatowy lub wojskowy znajdujący się na projektach został dopełniony bazowymi elementami w postaci prostych jeansów, monochromatycznych zestawów oraz zgaszonej palety kolorów.

"Obecnie różne kultury łączą się w jedną całość – proces ten stał się dla nas źródłem ekscytujących inspiracji" – przyznała po pokazie dyrektor kreatywna włoskiego domu mody.

Projektanci Maria Grazia Chiuri i Pierpaolo Piccioli po raz kolejny koncentrują się na komforcie nie zaniedbując charakterystycznego stylu Valentino.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności