Valentino - kolekcja wiosna-lato 2013

Maria Grazia Chiuri oraz Pierpaolo Piccioli, czyli dyrektorzy kreatywni włoskiego domu mody Valentino stworzyli niezwykle ekskluzywną i wyrafinowaną kolekcję na sezon wiosna/lato 2013 roku, która niewiele różni się od propozycji prezentowanych przez markę w poprzednich sezonach. Inspiracją projektantów były stroje z lat 30., które mogliśmy obejrzeć w filmach Roberta Rosselliniego czy Vittoria de Sica.


Kolekcja niezwykle kobiecych sukni to wizytówka domu mody, który od lat może szczycić się swoją pozycją w świecie mody. Królują więc suknie i sukienki, pośród których znajdują się modele zarówno tradycyjne, ołówkowe jak i trapezowe czy modne w ostatnich sezonach, oversize. Charakterystyczny dla wiosennego sezonu będzie biały kołnierzyk, jako dominujący element nawet tych kolorowych kreacji. Większość kreacji jest zabudowana pod szyję i ma długi rękaw. Nie zabrakło za to delikatnych zdobień na materiale, haftów oraz kwiecistych wzory na przezroczystych tkaninach.

Jeśli chodzi o kolorystykę kolekcji to znajdziemy w niej nieśmiertelne kombinacje czerni z bielą, czerwieni z bielą, amarant, nude i odcienie bieli, ale nie zabraknie również ognistej czerwieni i burgundu. Pośród projektów znalazło się również kilka nowości, m.in. skórzane oraz transparentne płaszcze oraz kombinezony z dziewczęcymi bufkami.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności