Versace - kampania wiosna-lato 2019

W kampanii wiosna-lato 2019 włoski dom mody Versace ponownie składa hołd legendzie fotografii Richardowi Avedonowi, który swoją pracą zrewolucjonizował spojrzenie na zdjęcie komercyjne, portretowe i modowe, dodając modzie dynamiki, a ludzkim twarzom prawdziwych emocji. Modelki motywował do ruchu, dynamiki i spontaniczności, raz na zawsze porzucając wszechobecną statykę. Dzięki swojemu nowatorskiemu spojrzeniu, Richard Avedon na zawsze zmienił fotografię modową. Inspiracje tą właśnie twórczością widzimy w kampanii autorstwa Stevena Meisela.


Przed obiektywem fotografa stanęły: kanadyjska modelka lat 90. Shalom Harlow, która zamknęła pokaz Versace wiosna-lato 2019 oraz ulubienice Donatelli, Irina Shayk, Bella Hadid, Vittoria Ceretti, Rianne van Rompaey, Imaan Hammam, Adut Akech, Kris Grikaite i Blesnya Minher.

"Obrazy kampanii pokazują emblemat Donatelli, niezatarte przypomnienie, że połączenie z Versace jest trwałe jak atrament na skórze. Tematem wszystkich rozmów, wszelkich pogawędek jest Versace. Versace jest wszędzie. Jesteśmy modą, jesteśmy sztuką, jesteśmy muzyką, jesteśmy nowinami ... jesteśmy rodziną. Ponadczasowy jak złoto, Versace jest wieczny."Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności