Versace - kolekcja damska jesień-zima 2015/16

Kolekcja domu mody Versace zaprezentowana podczas mediolańskiego tygodnia mody na sezon wiosna-lato 2015 zaskoczyła nie tylko świat mody, ale zapewne również wierne klientki włoskiej marki. Projektantka porzuciła pretensjonalność i modową ostentację, która prawie na stałe wszyta jest w kolekcje Versace na rzecz minimalizmu w futurystycznym wydaniu. Jednak nie trwało zbyt długo. Najnowsza kolekcja jesień-zima 2015/16 to kolejna mocna dawka włoskiego kiczu.


Zainspirowana światem internetu Donatella Versace przygotowała dla swoich klientek propozycje w mocnych, zdecydowanych kolorach, seksownych wycięciach, a także odważnych aplikacjach. Na wybiegu królowała nieśmiertelna czerń, seksowna czerwień, które uzupełnione zostały przez odcienie zieleni oraz żółty. Ponownie w kolekcji pojawiła się asymetria, a także zabawa z logo marki - aplikacje z porozrzucanych liter, a także kontrastowe printy z Meduzy - które urozmaicone zostały znakami z doby internetu "#", "@".

Oprócz seksownych mini czy też sukni do ziemi wśród propozycji marki pojawiły się nawiązujące do stylu lat 60. peleryny, a także garnitury, spodnium, kolorowe futra, spodnie dzwony oraz spódniczki z koła. Uwagę zwracały charakterystyczne dla lat 80. i 90. bluzy z golfem, na których widniał poziomy napis "Versace".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności