Versace - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

O Donatelli Versace powiedziano i napisano już niemal wszystko. Od lat ta ekscentryczna projektantka mody wzbudza skrajne emocje - od niekłamanego podziwu dla jej bezprecedensowych metod promocji, przez żywą fascynację jej przerysowanym wizerunkiem, aż po surową krytykę. Jedno jest pewne projektantka w kolekcjach zarówno damskich, jak i męskich odzwierciedla swoją osobowość, osoby pewnej siebie i kochającej przepych, wyrafinowanej i pełnej seksapilu. Najnowsza kolekcja męska jesień-zima 2014/15 jest niezwykle odważna, wręcz prowokująca.


"Mężczyzna Versace nigdy nie jest roztropny, nigdy" –  tak Donatella Versace skomentowała pokaz swojej jesienno-zimowej kolekcji. Trzeba przyznać, że miała w tym wiele racji, bo jej najnowsze projekty skutecznie prowokowały odważnymi krojami. W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na dziwaczne skórzane spodnie odsłaniające nagie pośladki i bieliznę.

Skórzane spodnie, odważne pasy nabite ćwiekami i buty kowbojki – te charakterystyczne elementy męskiej kolekcji Versace nie pozostawiały złudzeń, że kolekcja nawiązuje do stylu westernu. Dziki Zachód zagościł w projektach Donatelli. Na marynarka, koszulach czy kurtkach pojawiają się naszywki odzwierciedlające charakter kolekcji m.in. kaktusy, podkowy, gwiazdy szeryfa oraz kajdanki.

W kolekcji znajdziemy również elementy rockowego stylu, motocyklowe kurtki skórzane, ćwiekowe aplikacje, nadruki motocykli na projektach oraz jeansowe kurtki i spodnie, w których faktura materiału sprawia wrażenie zabrudzonego smarem. Oczywiście nie zabrakło też wcześniejszych inspiracji Versace z lat 90-tych. Połyskujące koszule, garnitury w które wkomponowano westernowe elementy – są mniej odważną i bardziej elegancką częścią kolekcji.

Propozycje włoskiego domu mody to połączenie kilku odrębnych stylów z dużą dawka testosteronu, który jest znakiem rozpoznawczym każdej męskiej kolekcji Versace.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności