Victoria Beckham - kolekcja wiosna-lato 2013

Victoria Beckham, która przyzwyczaiła nas do super obcisłych strojów, tym razem pozwoliła sobie na więcej swobody. Jednak złote zasady Vicky Beckham, jak: pewne, stałe kolory i atletyczne kroje, brak printów i wzorów w najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 nie uległy zmianom.


Luźne, długie i zwiewne krótkie spódnice, szorty i sukienki rozszerzane dołem to znak rozpoznawczy wiosenno-letniej kolekcji. Oczywiście nie zabrakło seksownych sukienek, podkreślających figurę, które w nowej wersji mocno prześwitujące, eksponują elementy nawiązujące do damskiej bielizny, zmysłowej i niezwykle eleganckiej. Projektantka proponuje nam również świetnie skrojone żakiety i marynarki z ciekawymi poziomymi cięciami i luźnym krojem, wąskie spodnie z wysokim stanem, jedwabne bluzki, które zachwycają nowoczesnym podejściem do klasyki - jest to krawiectwo na miarę prawdziwej profesjonalistki.

Ograniczona paleta kolorystyczna, skupiona wokół beżu, bieli, czerni i jaskrawej pomarańczy świetnie współgrała z ascetycznym i bardzo wyważonym charakterem kolekcji.

Victoria zaczyna pokazywać, że moda to jej wielka pasja, a ona nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności